Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Negru Cod produs: USA-161602
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 13 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Negru
Căști TWS USAMS - Seria US14
Căști intraauriculare care folosesc tehnologia Bluetooth 5.3. Tehnologia avansată garantează o conexiune mai rapidă decât BT 5.2, contracarează puternic interferențele și oferă un sunet fluid. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 10m.
Bateria din carcasa de încărcare permite până la 35 de ore de redare continuă a muzicii dacă le încărcăm regulat folosind carcasa. Capacitatea mare a bateriei - 400 mAh - permite încărcarea căștilor de cinci ori, permițând utilizarea căștilor pe parcursul întregii zile.
Designul ușor și forma corespunzătoare asigură o utilizare confortabilă, având o greutate de doar aproximativ 3.5g, aproape că nu simți nicio presiune.
Dispozitivul este echipat cu control tactil inteligent care identifică ușor comenzile - doar atinge căștile, iar acestea vor răspunde instantaneu la fiecare gest al tău.
Puneți de 4 ori - activați/dezactivați modul de joc
Puneți de 2 ori - Redați/pauzați melodia
Puneți de 2 ori - răspundeți/încheiați apelul
Presați lung căștile stânga/dreapta - melodie anterioară/următoare
Puneți de 3 ori - activați Siri
Presați lung - respingeți apelul
Căștile sunt echipate cu modul de joc - cu acesta, poți uita de sunetul întârziat! Modul de joc reduce latența cu 60ms, iar sunetul nu își pierde calitatea.
Căștile sunt echipate cu un microfon cu funcția ENC - datorită acestora, microfonul izolează eficient zgomotul ambiental în timp ce captează vocea umană - apelurile telefonice efectuate cu aceste căști sunt clare.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Interval de conectare | până la 10 metri |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 108±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal/zgomot | >70 |
| Peso căști | aproximativ 3.7 g |
| Capacitate baterie | 40 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 7 ore |
| Timp de conversație | aproximativ 5.5 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 1 oră |
| Peso carcasa | aproximativ 30 g |
| Capacitate baterie carcasa | 400 mAh |
| Timp de încărcare carcasa | aproximativ 1.5 ore |
| Intrare de încărcare carcasa | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 40 ore |
| Dimensiuni carcasa | 55.1 x 46.7 x 25.4 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcție Bluetooth |
| Setul include | - Pereche de căști - Carcasă de încărcare - Cablu de încărcare USB Type-C - Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Negru







