Ceas smartwatch AWEI H21, 230 mAh, IP65, Display 2.01 inch, Negru Cod produs: AWE-159310
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | - |
| Brand compatibil |
AWEI |
| Caracteristici |
IP65 230 mAh |
| Compatibilitate |
AWEI H21 |
| Conectivitate | - |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 2.01 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 42 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch AWEI H21, 230 mAh, IP65, Display 2.01 inch, Negru
Ecran TFT HD de 2,01 inchi
Ecranul TFT HD de 2,01 inchi oferă o vizibilitate excelentă chiar și în lumină puternică. Raportul mare ecran-corp (70%) facilitează vizualizarea informațiilor și datelor, chiar și în plin soare.
Peste 100 de moduri sportive
Dispozitivul oferă peste 100 de moduri sportive, permițându-vă să vă creați și să vă personalizați stilul individual de antrenament. Modurile includ săritul, alergatul, ciclismul și cățăratul, permițând monitorizarea precisă a diverselor activități fizice.
Monitorizarea ritmului cardiac pe tot parcursul zilei
Produsul asigură monitorizarea ritmului cardiac pe tot parcursul zilei, permițând urmărirea în timp real a pulsului. Cu un algoritm avansat de monitorizare a ritmului cardiac, care este continuu îmbunătățit, dispozitivul înregistrează cu precizie semnalele inimii pe tot parcursul zilei. Acest lucru permite o urmărire precisă și fiabilă a stării inimii, contribuind la o mai bună gestionare a sănătății și la detectarea timpurie a potențialelor probleme cardiace.
Monitorizarea somnului
Dispozitivul oferă o analiză avansată a somnului, monitorizând timpul și calitatea somnului utilizatorului. Cu date și analize detaliate, ajută la identificarea și îmbunătățirea obiceiurilor de somn, ducând la o calitate mai bună a odihnei și la un somn mai sănătos.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Ceas inteligent |
| Marcă | Awei |
| Model | H21 |
| Dimensiune ecran | 2,01 inchi |
| Greutate | 42g |
| Culoare | Negru |
| Capacitate baterie | 230mAh |
| Rezistență la apă | IP65 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch AWEI H21, 230 mAh, IP65, Display 2.01 inch, Negru







