Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi C81, 250 mAh, Bluetooth 5.0, Negru Cod produs: COL-145869
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 150 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici |
250 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
Colmi C81 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 2 inch |
| Dimensiuni | 47 x 40 x 11 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 57 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi C81, 250 mAh, Bluetooth 5.0, Negru
Ceas inteligent Colmi C81 (negru)
Alegeți Colmi C81 și obțineți acces la funcții esențiale. Ceasul inteligent oferă imagini de calitate HD cu afișajul său AMOLED și permite apeluri convenabile. Acesta funcționează cu asistentul vocal AI, permițându-vă să accesați rapid și ușor diverse funcții ale ceasului. Acesta oferă peste 100 de moduri sportive pentru a vă spori eficiența antrenamentului. În plus, vă monitorizează ritmul cardiac și somnul și poate rezista până la 7 zile cu o singură încărcare. Descoperiți ce altceva are în rezervă pentru dumneavoastră!
Ecran AMOLED de 2,0"
Colmi C81 are un ecran AMOLED mare de 2,0 inci, facilitând citirea mesajelor și personalizarea setărilor. Cu o rezoluție a ecranului de 410 x 502 pixeli, acesta oferă imagini HD clare și culori vibrante. Bucurați-vă de acces clar și convenabil la notificări cu ceasul inteligent Colmi.
Gestionarea convenabilă a apelurilor
Nu mai trebuie să vă întindeți mâna după smartphone pentru a gestiona apelurile primite. Colmi C81 vă permite să răspundeți și să efectuați apeluri și să accesați jurnalele de apeluri. Ceasul inteligent oferă apeluri telefonice la calitate HD pentru un confort sporit. Acum puteți vorbi cu cei dragi în timpul antrenamentelor sau în drum spre serviciu fără a utiliza telefonul.
Suport pentru comandă vocală
Trebuie să sunați pe cineva rapid? Colmi C81 v-a acoperit! Dispozitivul funcționează cu un asistent vocal AI, făcându-l la fel de simplu ca a da o comandă vocală pentru a accesa funcția dorită a ceasului. Vedeți cât de ușor este!
Personalizat pentru nevoile dvs.
Personalizați-vă în continuare ceasul inteligent în funcție de preferințele dvs. Colmi C81 oferă diverse modele de fețe de ceas pentru personalizare și puteți chiar să încărcați propriile fotografii. În plus, acesta oferă mai multe stiluri de meniu din care puteți alege. În plus, ecranul ceasului se aprinde atunci când ridicați încheietura, permițându-vă să verificați rapid ora sau prognoza meteo.
Peste 100 de moduri de sport din care să alegeți
Doriți să vă planificați antrenamentele mai eficient? Colmi C81 vă poate ajuta cu asta! Ceasul inteligent utilizează algoritmi inteligenți pentru a monitoriza ritmul cardiac, caloriile arse și durata exercițiilor, făcând antrenamentele mai eficiente și ajutându-vă să obțineți rezultatele dorite mai repede. Acesta oferă moduri sportive precum alergare, cățărare, sărituri, baschet, mers pe jos, badminton, ciclism și fotbal. Pentru a accesa moduri suplimentare, descărcați aplicația FitCloudPro.
Aveți grijă de sănătatea dvs.
Ceasul inteligent este echipat cu un senzor optic care generează automat date privind ritmul cardiac la fiecare 30 de minute. De asemenea, vă va alerta cu privire la orice simptome alarmante, astfel încât să puteți reacționa rapid. Acesta măsoară SpO2, permițându-vă să vă verificați nivelul de oxigen din sânge în orice moment. În plus, vă monitorizează somnul și înregistrează fazele de somn pentru a vă ajuta să vă îmbunătățiți obiceiurile de somn.
Construcție durabilă
Ceasul inteligent este proiectat pentru utilizarea zilnică. Este rezistent la apă și transpirație cu un rating IP68, ceea ce îl face potrivit pentru antrenamente și chiar în condiții de ploaie. Construcția din aliaj de aluminiu asigură durabilitatea, iar sticla rezistentă previne fisurarea ecranului. Cureaua din silicon este confortabilă la purtare și delicată pe piele.
Caracteristici suplimentare
Colmi C81 vă poate servi drept asistent zilnic. Acesta vă va ține la curent cu noile notificări, astfel încât să nu pierdeți informații importante. În plus, oferă previziuni meteorologice, control de la distanță al camerei foto și gestionarea redării muzicii. De asemenea, vă reamintește să rămâneți hidratat și să schimbați poziția dacă ați stat prea mult timp pe scaun. Bateria litiu-polimer de 250 mAh asigură performanța de lungă durată a ceasului. Cu o singură încărcare, acesta poate rezista până la 7 zile cu utilizare zilnică și aproximativ 30 de zile în modul standby. Îl puteți reîncărca în aproximativ 2 ore folosind cablul inclus.
Inclus în pachet:
- Ceas inteligent
- Cablu magnetic de încărcare USB
- Manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | C81 |
| Culoare | Negru |
BLUETOOTH | |
| Chip | Realtek RTL8763EWE-VP |
| Conexiune | Bluetooth 5.0 |
| Gama Bluetooth | 10 metri |
AFIȘAJ | |
| Tip | AMOLED |
| Dimensiunea ecranului | 2 inci |
| Rezoluție | 410 x 502 pixeli |
BATERIE | |
| Type | Litiu Polimer |
| Capacitate | 250mAh |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 ore |
| Timp de utilizare | 5-7 zile |
| Timp de așteptare | 30 de zile |
DIMENSIUNI | |
| Dimensiuni | 47 x 40 x 11 mm |
| Greutate | 57 grame |
MATERIAL | |
| Material | Silicon, aliaj de zinc, iML |
CINTURĂ | |
| Lățime curea | 22 mm |
APP | |
| Nume | FitCloudPro |
| Compatibilitate | Android 4.4 (sau mai nou), iOS 8.0 (sau mai nou), Harmony OS |
| Actualizare | OTA |
LIMBI | |
| Suportate de ceasul inteligent | Chineză (simplificată), engleză, germană, rusă, spaniolă, portugheză, franceză, japoneză, arabă, olandeză, italiană, cehă, indoneziană, poloneză, tailandeză, vietnameză, slovacă, turcă |
| Suportat de aplicație | Engleză, chineză (simplificată), chineză (tradițională), germană, franceză, arabă, cehă, greacă, spaniolă, japoneză, persană, italiană, coreeană, poloneză, portugheză, rusă, finlandeză, suedeză, tailandeză, maghiară, slovacă, croată, albaneză, turcă, ucraineană |
REZISTENȚĂ | |
| Rezistența la apă | IP68 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Colmi C81, 250 mAh, Bluetooth 5.0, Negru







