Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi L10, 225 mAh, Bluetooth 5.0, Auriu Cod produs: COL-145896
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 168 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici |
225 mAh Monitorizare Somn Nivel oxigen Moduri Sport |
| Compatibilitate |
Colmi L10 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culoare curea | Auriu |
| Dimensiune display | 1.4 inch |
| Dimensiuni | 39.5 x 39.5 x 10 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 40g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi L10, 225 mAh, Bluetooth 5.0, Auriu
Ceas inteligent Colmi L10
Ușor, stilat și elegant - Colmi L10 se va potrivi cu aproape orice stil. Acesta iese în evidență prin cadranul său rotund, care îi conferă un aspect clasic. Ecranul IPS de 1,4" oferă acces clar la informații și îl face ușor de utilizat. De asemenea, ceasul inteligent suportă conexiuni Bluetooth și monitorizează activitatea și somnul. În plus, modurile sportive disponibile vă vor permite să aveți grijă de condiția dvs. fizică. Dispozitivul oferă, de asemenea, o funcție de calendar menstrual și vă va reaminti să beți apă și să vă schimbați poziția dacă stați prea mult timp pe scaun.
Acces convenabil la notificări
Smartwatch-ul Colmi L10 este echipat cu un ecran IPS de 1,4", astfel încât să puteți accesa cu ușurință setările și funcțiile ceasului. În plus, acesta oferă o rezoluție de 360 x 360, iar luneta subțire din aliaj de zinc îmbunătățește și mai mult experiența utilizatorului. De asemenea, puteți personaliza vizualizarea meniului și designul cadranului alegând din modelele disponibile.
Apeluri Bluetooth
Efectuați apeluri telefonice direct de pe ceasul inteligent. După împerecherea Colmi L10 cu ceasul inteligent, puteți efectua, primi și respinge apelurile primite. În plus, ceasul inteligent vă permite să citiți mesajele noi - nu mai trebuie să căutați telefonul de fiecare dată.
Pentru sănătatea dumneavoastră
Datorită utilizării algoritmilor moderni, smartwatch-ul monitorizează ritmul cardiac 24 de ore din 24. Acest lucru vă permite să țineți evidența măsurătorilor și să reacționați rapid în cazul unor simptome îngrijorătoare. În plus, vă măsoară saturația sângelui și înregistrează date privind fazele de somn. Ca urmare, vă va fi mai ușor să eliminați obiceiurile proaste și să obțineți în sfârșit un somn bun.
Menținerea în formă
Vă place să fiți activ? Luați Colmi L10 cu dvs. pentru un antrenament. Ceasul inteligent oferă diverse moduri sportive din care puteți alege, de exemplu alergare, ciclism, badminton sau sărituri peste obstacole. Alte moduri precum yoga, karate, dans, volei etc. sunt disponibile în aplicația FitCloudPro. De asemenea, puteți seta obiective și verifica rapoartele post-exercițiu, pentru antrenamente și mai eficiente.
Rezistent la apă
Ceasul inteligent este rezistent la apă IP67, astfel încât îl puteți folosi în voie, fără să vă faceți griji în privința stropilor. Este perfect pentru antrenament și nu se va lăsa intimidat nici de ploaie. În plus, nu trebuie să îl dați jos pentru a vă spăla pe mâini. Colmi L10 vă poate însoți aproape oriunde!
Mai multe posibilități
Acesta nu este sfârșitul avantajelor smartwatch-ului! Ceasul inteligent oferă o funcție de calendar menstrual pentru a vă ajuta să vă cunoașteți și mai bine corpul. De asemenea, puteți verifica prognoza meteo, vă puteți gestiona playerul muzical și vă puteți seta ceasul deșteptător. În plus, acesta vă va reaminti să beți apă și să vă schimbați poziția dacă stați prea mult timp pe scaun.
Până la 7 zile de utilizare cu o singură încărcare
Utilizați ceasul dvs. inteligent timp de până la 7 zile cu o singură încărcare. Dispozitivul este echipat cu o baterie litiu-polimer de 225 mAh. În plus, aceasta rămâne în modul standby timp de aproximativ 30 de zile. Încărcarea ceasului, pe de altă parte, va dura aproximativ 2 h - îi veți reînnoi energia folosind cablul magnetic USB (inclus).
Inclus în preț
- ceas inteligent
- cablu magnetic de încărcare USB
- manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | L10 |
| Culoare | auriu |
| Cip | RTL8763EWE |
| Conexiune | Bluetooth 5.0 |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Afișaj | IPS |
| Diagonala ecranului | 1.4" |
| Rezoluție | 360 x 360p |
| Baterie | Litiu-polimer |
| Capacitatea bateriei | 225 mAh |
| Timp de încărcare | aprox. 2 h |
| Timp de funcționare | 5-7 zile |
| Timp de funcționare în modul standby | 30 de zile |
| Dimensiuni | 39,5 x 39,5 x 10 mm |
| Material | silicon, aliaj de zinc |
| Greutate | 40 g |
| Lățime curea | 18 mm |
| Compatibilitate | Android 4.4 (sau ulterior), iOS 8.0 (sau ulterior), Harmony OS |
| Aplicație | FitCloudPro |
| Rezistență la apă | IP67 |
| Actualizare | OTA |
| Limbi acceptate | smartwatch: chineză, engleză, germană, rusă, spaniolă, portugheză, franceză, japoneză, arabă, olandeză, italiană, cehă, greacă, ebraică, indoneziană, coreeană, malaeziană, persană, poloneză, tailandeză, vietnameză, finlandeză, română, turcă, croată; Aplicație: engleză, chineză simplificată, chineză tradițională, germană, franceză, arabă, cehă, greacă, spaniolă, japoneză, persană, italiană, coreeană, poloneză, portugheză, rusă, finlandeză, suedeză, tailandeză, maghiară, slovacă, croată, albaneză, turcă, ucraineană. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Colmi L10, 225 mAh, Bluetooth 5.0, Auriu







