Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi M41, 230 mAh, Bluetooth, Silver Cod produs: COL-145814
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici |
230 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
Colmi M41 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Argintiu |
| Dimensiune display | 1.9 inch |
| Dimensiuni | 45 x 39 x 11.1 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 43 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi M41, 230 mAh, Bluetooth, Silver
Ceas inteligent Colmi M41 (negru)
Cu Colmi M41 puteți avea toate informațiile importante la îndemână. Ceasul inteligent este echipat cu un afișaj ușor de citit, astfel încât să puteți găsi cu ușurință aplicația de care aveți nevoie. Acesta funcționează până la 5-7 zile cu o singură încărcare și vă va permite să aveți grijă de sănătatea dvs. cu funcții utile. În plus, acesta oferă 107 moduri sportive, jocuri, este rezistent la apă și vă permite să efectuați apeluri Bluetooth.
Afișaj TFT
Dispozitivul oferă un ecran de 1,90" care oferă imagini de calitate HD și consumă puțină energie. Acest lucru vă permite să utilizați confortabil funcțiile smartwatch-ului. În plus, aplicația Da Fit vă permite să personalizați fața ceasului - alegeți dintr-o varietate de modele.
Baterie durabilă
Smartwatch-ul este echipat cu o baterie litiu-polimer de 230 mAh, ceea ce se traduce în aproximativ 5-7 zile de funcționare. Pe de altă parte, dispozitivul rămâne în modul standby timp de 15 zile. Kitul vine cu un cablu magnetic, care va facilita încărcarea ceasului inteligent. După aproximativ 2 ore, acesta va fi gata să continue să funcționeze.
Monitorizarea sănătății 24 de ore din 24
Ceasul inteligent oferă funcții precum monitorizarea ritmului cardiac timp de 24 de ore și măsurarea saturației sângelui. Ca urmare, vă puteți monitoriza sănătatea și puteți reacționa rapid la simptomele alarmante. Mai mult, acesta măsoară cantitatea și calitatea somnului, ceea ce vă va ajuta să eliminați obiceiurile proaste - cu Colmi M41 vă veți trezi odihnit.
Antrenorul dvs. personal
Colmi M41 oferă 107 moduri sportive, astfel încât puteți alege din sporturi precum patinaj, fotbal, volei, hochei pe iarbă și multe altele. În plus, acesta afișează numărul de pași, caloriile arse, timpul de antrenament și ritmul cardiac în timp real.
Acces convenabil la notificări
Un mesaj nou, o notificare de aplicație - toate aceste informații sunt acum la îndemâna ta, doar ridicând încheietura mâinii. În plus, dispozitivul este echipat cu un difuzor și un microfon, permițându-vă să efectuați apeluri Bluetooth. Vorbiți liber cu cei dragi cu Colmi M41.
Funcții suplimentare
Acesta nu este sfârșitul capacităților smartwatch-ului! Ceasul inteligent este rezistent la apă IP67, astfel încât nu trebuie să îl scoateți de la încheietura mâinii pentru a vă spăla pe mâini sau în ploaie. În plus, acesta oferă diverse jocuri, asistent vocal, calendar menstrual, cronometru și multe altele, Alegeți Colmi M41 și convingeți-vă singuri!
Inclus în preț
- ceas inteligent
- cablu magnetic de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | M41 |
| Culoare | argintiu |
| Cip | Realtek RTL8763E |
| Conexiune | Bluetooth BLE5.2 (aplicație)+BT3.0 (conexiuni) |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Afișaj | TFT |
| Diagonală afișaj | 1.9" |
| Rezoluție | 240 x 280p |
| Baterie | Litiu-polimer |
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Timp de încărcare | aprox. 2 h |
| Timp de funcționare | 5-7 zile |
| Timp de lucru în standby | 15 zile |
| Dimensiuni | 45 x 39 x 11,1 mm |
| Material | silicon, aliaj de zinc, PC |
| Greutate | 43 g |
| Lățime curea | 22 mm |
| Compatibilitate | Android 4.4 (sau ulterior), iOS (8.0 sau ulterior), Harmony OS |
| Aplicație | Da Fit |
| Rezistent la apă | IP67 |
| Actualizare | OTA |
| Limbi acceptate | smartwatch: engleză / chineză / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / ucraineană / italiană / portugheză / indoneziană; aplicație: engleză / chineză simplificată / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / chineză tradițională / ucraineană / italiană / portugheză / olandeză / poloneză / suedeză / finlandeză / daneză / norvegiană / maghiară / cehă / bulgară / română / slovacă / letonă / indoneziană / tailandeză / turcă / vietnameză / hindi / pașto / lituaniană / estonă / slovenă / croată / greacă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Colmi M41, 230 mAh, Bluetooth, Silver







