Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi M42, 410 mAh, Bluetooth 5.0, Negru Cod produs: COL-145870
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Telefon, contacte, jurnal apeluri, asistent vocal, numărătoarea pașilor, moduri sport (20), înregistrări exerciții, măsurarea ritmului cardiac, urmărirea somnului, măsurarea SpO2, presiune (nu tensiunea arterială), mesaje, vreme, calendar |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
Zeblaze |
| Caracteristici | Mers, alergare, bandă de alergare, alpinism, antrenament de forță, baschet, badminton, antrenor eliptic, yoga, tenis de masă, sărit coarda, canotaj, mașină leneșă, bicicletă staționară, tenis, baseball, rugby, cricket, ciclism, snowboarding |
| Compatibilitate |
Zeblaze Stratos 2 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 49 x 49 x 12 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 51 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi M42, 410 mAh, Bluetooth 5.0, Negru
Ceas inteligent Colmi M42 (negru)
Colmi M42 este un smartwatch practic și durabil care poate face față chiar și celor mai solicitante condiții. Se remarcă prin rezistența la apă IP68 și poate funcționa cu ușurință la temperaturi de până la -40°C, ceea ce îl face potrivit pentru utilizarea pe vreme extrem de rece. Are un ecran AMOLED de 1,43 inchi și o baterie puternică de 410 mAh, care asigură performanțe de lungă durată. De asemenea, aveți de ales între peste 100 de moduri sportive și diverse funcții interesante, inclusiv monitorizarea ritmului cardiac, măsurarea SpO2, urmărirea somnului, controlul muzicii de la distanță de pe smartphone și apeluri telefonice prin Bluetooth.
Construcție durabilă
Aveți un stil de viață activ? Procurați-vă un smartwatch care poate face față oricărei provocări! Modelul Colmi M42 poate funcționa la temperaturi cuprinse între -40°C și până la 55°C. Datorită rezistenței sale la apă IP68, acesta poate rezista fără probleme la stropii accidentali, transpirație și ploaie. Ceasul este surprinzător de ușor și confortabil de purtat, astfel încât nu vă va împovăra în timpul activităților dvs. În plus, este foarte ușor de utilizat, incluzând o lunetă rotativă specială pentru o navigare ușoară.
Ecran tactil AMOLED
Bucurați-vă de imagini de înaltă calitate indiferent de condiții, fie că alergați dimineața devreme sau faceți o plimbare cu bicicleta la apus. Ceasul inteligent oferă un afișaj AMOLED de 1,43 inchi care asigură detalii bogate, un unghi larg de vizualizare de 178° și culori vibrante (98% Adobe RGB). Doriți să îi personalizați aspectul în funcție de preferințele dumneavoastră? Consultați modelele de cadrane disponibile în aplicație! De asemenea, aveți la dispoziție mai multe seturi de interfețe utilizator.
Peste 120 de moduri de sport din care puteți alege
Antrenați-vă eficient și îmbunătățiți-vă continuu performanțele. Ceasul inteligent Colmi M42 vă permite să alegeți din peste 120 de moduri sportive (dintre care unele sunt disponibile după conectarea la aplicație). Aflați câți pași faceți, distanțele pe care le parcurgeți și caloriile pe care le ardeți în timpul antrenamentelor. Fie că este vorba de mers, alergare, yoga sau tenis, cu siguranță veți găsi ceva care vi se potrivește!
Monitorizarea sănătății
Cu M42, puteți fi instantaneu la curent cu orice simptome îngrijorătoare și puteți reacționa rapid. Ceasul inteligent permite măsurarea precisă a ritmului cardiac și monitorizarea saturației de oxigen din sânge (SpO2). De asemenea, vă urmărește somnul, recunoscându-i fazele și evaluându-i calitatea. În acest fel, vă puteți înțelege mai bine corpul și puteți avea grijă de sănătatea dumneavoastră!
Comunicare fără cusur
Efectuați în mod convenabil apeluri telefonice fără a vă întinde mâna după smartphone. Ceasul inteligent M42 acceptă conexiuni Bluetooth și este echipat cu un difuzor și un microfon de înaltă calitate, permițându-vă să purtați conversații cu cei dragi sau cu colegii fără efort. Dispozitivul vă va notifica, de asemenea, cu privire la mesajele primite. Nu trebuie să vă faceți griji că pierdeți ceva important!
Durată lungă de viață a bateriei
Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la încărcarea frecventă cu modelul M42. Acesta dispune de o baterie eficientă de 410 mAh, astfel încât îl puteți utiliza timp de 5-7 zile cu o singură încărcare. În modul standby, ceasul poate dura până la 30 de zile. Este nevoie de doar aproximativ 2 ore pentru a-l reîncărca complet.
Multe caracteristici utile
Explorați funcțiile suplimentare ale ceasului inteligent. Dispozitivul vă permite să utilizați suportul asistentului vocal, facilitând efectuarea de apeluri către prieteni cu doar câteva cuvinte! De asemenea, puteți controla de la distanță redarea muzicii de pe smartphone și puteți verifica în mod convenabil vremea. Alte funcții includ un calculator, cronometru, cronometru, calendar și urmărirea ciclului menstrual. În plus, ceasul inteligent oferă exerciții de respirație pentru relaxare.
În cutie
- Ceas inteligent
- Cablu magnetic de încărcare
- Manual de utilizare
SMARTWATCH | |
|---|---|
| Marca | Colmi |
| Model | M42 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni cadran | 49 x 49 x 12 mm |
| Material | Aliaj de zinc + iML |
| Greutate | 51 g |
| Rezistență la apă | IP68 |
| Difuzor | Da |
| Microfon | Yes |
STRAP | |
| Material | Silicon |
| Lățime | 22 mm |
BLUETOOTH | |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
DISPLAY | |
| Tip | AMOLED |
| Dimensiune | 1,43 inci |
| Rezoluție | 466x466p |
| Material | Sticlă |
BATERIE | |
| Capacitate | 410 mAh |
| Metoda de încărcare | Cablu magnetic cu 2 pini |
| Durata de viață | Aproximativ 300 de cicluri de încărcare |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 ore |
| Timp de utilizare | Aproximativ 5-7 zile |
| Timp de așteptare | Aproximativ 30 de zile |
APP | |
| Nume | FitCloudPro |
| Compatibilitate | Android 4.4 și mai nou, iOS 8.0 și mai nou, Harmony OS |
LIMBI | |
| Limbile sistemului | Chineză, engleză, germană, rusă, spaniolă, portugheză, franceză, japoneză, arabă, italiană, cehă, greacă, malaeză, indoneziană, poloneză, tailandeză, vietnameză, finlandeză, română, turcă, croată |
| Limbi acceptate de aplicație | engleză, chineză simplificată, chineză tradițională, germană, franceză, arabă, cehă, greacă, spaniolă, japoneză, persană, italiană, coreeană, poloneză, portugheză, rusă, finlandeză, suedeză, tailandeză, maghiară, slovacă, croată, albaneză, turcă, ucraineană |
SPORT | |
| Moduri de sport | Mers, alergare, bandă de alergare, alpinism, antrenament de forță, baschet, badminton, antrenor eliptic, yoga, tenis de masă, sărit coarda, canotaj, mașină leneșă, bicicletă staționară, tenis, baseball, rugby, cricket, ciclism, snowboarding |
| Moduri de sport disponibile în aplicație | Ciclism în aer liber, alergare în aer liber, alergare în interior, mers pe jos în aer liber, alpinism, baschet, badminton, fotbal, antrenor eliptic, yoga, tenis de masă, sărit coarda, canotaj, mașină leneșă, antrenament cu bicicleta staționară, antrenament liber, tenis, baseball, rugby, cricket, antrenament de forță, mers pe jos în interior, ciclism în interior, dans, hula hoop, golf, săritură în lungime, squats, volei, parkour, drumeții, hochei, HIIT, softball, trail running, schi, air walker, răcire, cross-training, pilates, cross-fit, antrenament funcțional, antrenament fizic, cardio mixt, dans latino, street dance, kickboxing, barre, fotbal australian, bowling, racquetball, curling, snowboarding, sporturi cu discuri, schi alpin, antrenament de bază, patinaj, jocuri de fitness, aerobic, antrenament în grup, kendo, scrimă, scări, fotbal american, role, pickleball, box, taekwondo, karate, flexibilitate, handbal, ciclism manual, minte și corp, wrestling, step training, tai chi, gimnastică, atletism, arte marțiale, jocuri, sporturi de zăpadă, lacrosse, bară simplă, bare paralele, patinaj pe role, darts, tir cu arcul, echitație, darts, hochei pe gheață, antrenament pentru talie, test VO2max, judo, trambulină, skateboard, hoverboard, patinaj pe role, bandă de alergare, tracțiuni, flotări, plank, cățărare, salt în înălțime, bungee jumping, dans popular, tir, maraton |
FUNCȚII | |
| Ceas | Telefon, contacte, jurnal apeluri, asistent vocal, numărătoarea pașilor, moduri sport (20), înregistrări exerciții, măsurarea ritmului cardiac, urmărirea somnului, măsurarea SpO2, presiune (nu tensiunea arterială), mesaje, vreme, calendar, controlul playerului muzical, exerciții de respirație, cronometru, cronometru, alarmă, setarea orei, locația telefonului conectat, calculator, stiluri meniu (4), comutarea cadranului ceasului, reglarea luminozității, timpul de aprindere a ecranului, ridicarea încheieturii mâinii pentru trezire, ceas AOD, modul de economisire a energiei, intensitatea vibrațiilor, schimbarea limbii, cod QR, informații sistem, repornire, resetare |
| Aplicație | Număr de pași, calorii arse, distanță parcursă, obiective, urmărirea somnului, măsurarea ritmului cardiac, măsurarea nivelului de stres, măsurarea SpO2, notificări (apeluri telefonice, SMS, e-mail, Facebook, X, WhatsApp, Skype, Instagram, QQ, WeChat, etc.), alarme (5), memento activitate, memento consumul de apă, ora locală, moduri sport, vreme, ridicarea încheieturii mâinii pentru trezire, urmărirea sănătății, stilul ceasului, căutarea ceasului, încheietura preferată, contactele favorite (10), scuturarea pentru a face fotografii cu ceasul, setările din fabrică, versiunea dispozitivului, obiectivele de antrenament, unități, FAQ, calendar, WeChat sport (sisteme Android și Harmony OS), Apple Health (sistem iOS), setări, sugestii |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Colmi M42, 410 mAh, Bluetooth 5.0, Negru







