Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi P20, 235 mAh, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: COL-145803
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici |
235 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
Colmi P20 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.65 inch |
| Dimensiuni | 40.4 x 32.5 x 9.5 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi P20, 235 mAh, Bluetooth 5.2, Negru
Ceas smartwatch Colmi P20
Colmi P20 este un smartwatch practic și elegant, perfect pentru utilizarea zilnică. Ecranul AMOLED de 1,65" oferă acces convenabil la notificări și setări, iar funcția Always On Display îl face ușor de utilizat. Mai mult, vă va permite să aveți grijă de sănătatea dumneavoastră, iar cele peste 100 de moduri sportive disponibile vor crește eficiența antrenamentelor dumneavoastră. De asemenea, oferă o serie de alte funcții utile de zi cu zi, inclusiv un calendar menstrual, posibilitatea de a efectua apeluri, un memento pentru a bea apă și multe altele.
Monitorizare precisă a sănătății și a activității
Colmi P20 este echipat cu un senzor PPG avansat cu trei canale pentru urmărirea biologică, care oferă măsurători cu 15% mai exacte și o precizie cu 10% mai bună pentru detectarea ritmului cardiac la efort. Acest lucru vă permite să vă monitorizați ritmul cardiac în timp real, cu datele salvate automat în aplicația Da Fit. În plus, ceasul inteligent vă permite să vă măsurați tensiunea arterială și saturația, astfel încât să vă puteți urmări parametrii de sănătate 24 de ore din 24.
Asistent sportiv multifuncțional
Smartwatch-ul Colmi P20 oferă peste 100 de moduri sportive, inclusiv ciclism, badminton sau pilates, precum și recunoașterea automată a sporturilor - nu trebuie să le introduceți manual. Algoritmul proprietar Colmi, care înregistrează cu exactitate ritmul cardiac în timpul alergării, este responsabil pentru urmărirea precisă a performanței. Acest lucru vă permite să vă adaptați și mai bine antrenamentele la nevoile și obiectivele dvs. individuale.
Personalizare și confort de utilizare
Ceasul oferă mai mult de 100 de modele de cadrane din care puteți alege, permițându-vă să îi personalizați complet aspectul. Cu o funcție de fotografiere de la distanță, memento-uri sedentare, ceas cu alarmă, calendar menstrual și prognoza meteo pentru săptămâna următoare, Colmi P20 devine nu numai un instrument pentru monitorizarea activității, ci și un asistent zilnic. În plus, rezistența la apă IP68 vă permite să utilizați dispozitivul în zilele ploioase și în timp ce vă spălați pe mâini, ceea ce îmbunătățește foarte mult experiența de utilizare.
Performanță și fiabilitate
Alimentat de o baterie litiu-polimer de 235 mAh, Colmi P20 asigură până la 3-5 zile de funcționare cu o singură încărcare și până la 7 zile în modul standby. Timpul de încărcare este de aproximativ 2 h, permițând o reumplere rapidă a energiei. Ceasul este, de asemenea, echipat cu un difuzor și un microfon, permițându-vă să efectuați apeluri direct de la încheietura mâinii. Întregul dispozitiv cântărește doar 39 g, ceea ce îl face ușor și confortabil de purtat toată ziua.
Inclus în preț
- ceas inteligent
cablu magnetic de încărcare
manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | P20 |
| Culoare | negru |
| Chipset | |
| Chipset principal | JieLi JL7013 |
| Memorie | RAM 640KB, ROM 128Mb |
| Senzor HR | HX3605 |
| Accelerometru (senzor G) | DA267 |
| Conectare | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Afișaj | |
| Tip | AMOLED |
| Diagonală | 1.65" |
| Rezoluție | 348x442 pixeli |
| Unghi de vizualizare | 79° |
| Acoperire | sticlă |
| Baterie reîncărcabilă | |
| Tip | litiu-polimer |
| Capacitate | 235 mAh |
| Protecție IC | Seiko Y1 |
| Metoda de încărcare | magnetică |
| Număr de cicluri de încărcare | peste 300 |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 h |
| Timp de funcționare | 3-5 zile |
| Timp de așteptare | 7 zile |
| Altele | |
| Difuzor | 0815.8 Ω, 0.6 WATT |
| Microfon | da |
| Design | |
| Dimensiuni | 40,4 x 32,5 x 9,5 mm |
| Material curea | silicon |
| Material ceas | aluminiu, PC |
| Butoane | oțel inoxidabil |
| Greutate | 39 g |
| Lățime curea | 18 mm |
| Sistem | |
| Compatibilitate | Android 5.0 sau ulterior, iOS 9.0 sau ulterior, Harmony OS |
| Aplicație | Da Fit |
| Altele | |
| Rezistent la apă | IP68 |
| Actualizări | OTA |
| Limbi acceptate | smartwatch: engleză / chineză / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / ucraineană / italiană / portugheză; aplicație: engleză / chineză simplificată / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / chineză tradițională / ucraineană / italiană / portugheză / olandeză / poloneză / suedeză / finlandeză / daneză / norvegiană / maghiară / cehă / bulgară / română / slovacă / letonă / indoneziană / tailandeză / turcă / vietnameză / hindi / pașto / lituaniană / estonă / slovenă / croată / greacă |
| Caracteristici | smartwatch: Activitate, Somn, Ritm cardiac, Înregistrări exerciții, Saturație sânge, Stres, Meteo, Știri, Fotografiere de la distanță, Exerciții de respirație, Asistent AI, Cronometru, Alarmă, Cronometru, Ceas mondial, Urmărire ciclu, Găsire telefon, Calculator, Jocuri, Luminozitate, Trecere automată în modul de așteptare, Personalizarea feței ceasului, Vizualizare meniu, Mod DND, Mod de consum redus de energie, Pornire/oprire telefon, Resetare telefon, Repornire, Oprire, Resetare, E-card, Lanternă, Music player; App: Pași, Distanță, Calorii, Monitor somn, Ritmul cardiac, SpO2, Alergare în aer liber, Nivelul bateriei, Personalizarea feței ceasului, Notificări, Alarme, E-card, Contacte favorite, Găsire dispozitiv, Format oră, Sistem unitate, Setarea modului Nu deranjați, Memento-uri de mișcare, Activare/dezactivare ritm cardiac 24 de ore, Music player, Mod economisire baterie, Limbă, Resetare, Setare vizualizare rapidă, Memento apă potabilă, Prognoza meteo, Calendar menstrual, Setare țintă |
| Moduri de sport | Mers, Alergare, Ciclism, Sărituri, Badminton, Baschet, Fotbal, Escaladă, Tenis, Rugby, Golf, Yoga, Baseball, Bicicletă eliptică, Ciclism de interior, Antrenament liber, Canotaj, Alergare în aer liber, Kabaddi, Escaladă, Skateboarding, Rollerblading, Parkour, Quads, Parapantă, Triatlon, Gantere, Squats, Stepper, Antrenament de forță, Pilates, Gimnastică, Stretching, Aerobic, Ridicare greutăți, Dans, Box, Lupte, Arte marțiale, Tai Chi, Muay Thai, Judo, Taekwondo, Karate, Kickboxing, Scrimă, Kendo, Bowling, Cricket, Volei, Softball, Hochei, Tenis de masă, Handbal, Squash, Biliard, Fotbal pe plajă, Volei pe plajă, Schi, Patinaj, Curling, Alte sporturi de iarnă, Snowmobiling, Hochei pe gheață, Bobsleigh, Tobogan, Sanie, Tir cu arcul, Darts, Tug-of-war, Hola Hoop, Zbor cu zmeul, Echitație, Frisbee, Pescuit, Echitație, Curse auto, Atletism |
| Notificări | Mesagerie, Facebook, X(Twitter), WhatsApp, Skype, lnstagram, Line, KakaoTalk, WeChat, etc. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Colmi P20, 235 mAh, Bluetooth 5.2, Negru







