Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi P28 Plus, 235 mAh, Bluetooth, Roz Cod produs: COL-145809
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici |
235 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
Colmi P28 Plus |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Roz |
| Dimensiune display | 1.69 inch |
| Dimensiuni | 43.5 x 36 x 11 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi P28 Plus, 235 mAh, Bluetooth, Roz
Ceas smartwatch Colmi P28 Plus
Fă-ți viața mai ușoară și fii sigur că nu vei pierde nimic important. Ceasul inteligent Colmi P28 Plus vă va anunța de mesajele primite și vă va permite să vorbiți la telefon. De asemenea, se remarcă prin durata lungă de funcționare și rezistența la apă IP67. Avantajul său suplimentar este un ecran mare de 1,69″ cu o rezoluție de 240x280. Dispozitivul oferă, de asemenea, o serie de funcții utile, cum ar fi monitorizarea ritmului cardiac și a somnului. De asemenea, puteți alege din 28 de moduri sportive.
Afișaj de 1,69″
Utilizarea confortabilă a ceasului inteligent este permisă de un afișaj TFT de 1,69″ cu o rezoluție de 240x280. Acesta oferă o imagine luminoasă, clară și este fabricat din sticlă 2.5D de înaltă calitate. De asemenea, se distinge prin margini extrem de înguste, astfel încât vă puteți bucura de un câmp vizual mai larg. De asemenea, este posibil să personalizați aspectul ecranului în funcție de preferințele dvs. - alegeți din cele peste 100 de modele de cadrane disponibile sau încărcați propria dvs. fotografie!
De dragul sănătății dvs.
Țineți totul sub control și dobândiți capacitatea de a reacționa rapid la orice schimbări deranjante. Ceasul inteligent vă permite să vă măsurați ritmul cardiac chiar și 24 de ore din 24, măsoară, de asemenea, saturația de oxigen din sânge, printre altele. De asemenea, se va dovedi util ca calendar menstrual și vă va aminti să vă mișcați și să beți apă. De asemenea, este disponibilă o funcție de monitorizare a somnului - cunoașteți-vă ceasul biologic, schimbați-vă eventualele obiceiuri proaste și începeți în sfârșit să dormiți suficient!
Nu veți pierde nimic important
Nu mai trebuie să vă faceți griji că veți pierde vreo informație importantă. Ceasul inteligent vă va anunța imediat de mesajele primite - este compatibil cu cele mai populare aplicații, cum ar fi Facebook, WhatsApp și Twitter. De asemenea, puteți utiliza dispozitivul pentru a vorbi convenabil la telefon (prin Bluetooth). Răspundeți la un apel sau formați un număr de pe afișajul ceasului - nu mai trebuie să căutați smartphone-ul!
Personalizat pentru dvs.
Ceasul inteligent P28 Plus este extrem de ușor și confortabil - îl puteți avea la încheietura mâinii pentru o perioadă lungă de timp fără să vă faceți griji cu privire la disconfort. În același timp, dispozitivul arată foarte bine - are un design modern, minimalist. Este o completare perfectă pentru multe stiluri! Ceasul inteligent se distinge, de asemenea, prin rezistența la apă IP67 - nu trebuie să îl dați jos atunci când vă spălați pe mâini, mergeți la un antrenament sau ieșiți din casă pe vreme ploioasă.
28 de moduri de sport
Planificați antrenamente mai multe și mai eficiente, urmăriți-vă progresul și stabiliți mai multe obiective de atins. Ceasul inteligent măsoară distanțele parcurse și monitorizează ritmul cardiac în timpul exercițiilor și numără pașii și caloriile arse. De asemenea, acesta oferă 28 de moduri sportive din care puteți alege. Plimbare, alergare, ciclism, alpinism, fotbal, dans sau poate bowling? Cu siguranță vei găsi ceva pentru tine!
Timp de lucru lung
Nu vă fie teamă că trebuie să vă încărcați smartwatch-ul frecvent. P28 Plus este echipat cu o baterie durabilă de 235 mAh. Datorită acesteia, timpul său de lucru ajunge la 3 zile cu utilizare normală sau la 5 zile în modul standby dacă utilizați apelurile telefonice Bluetooth. Dacă nu efectuați apeluri, durata de funcționare a smartwatch-ului este de 7 zile cu utilizare normală și 25 de zile în modul standby.
Chiar mai multe funcții
Acesta nu este sfârșitul posibilităților - smartwatch-ul oferă și mai multe funcții utile care vor fi perfecte pentru utilizarea zilnică. Cu ajutorul său, de exemplu, puteți opera de la distanță camera foto și playerul muzical de pe smartphone, puteți, de asemenea, să verificați prognoza meteo și să setați ceasul deșteptător. Nu vă amintiți unde ați pus telefonul asociat cu ceasul? Colmi P28 Plus vă va facilita localizarea acestuia!
Inclus în preț
- Ceas inteligent
- Cablu USB
- Manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | P28 Plus |
| Culoare | Roz |
| Afișaj | 1.69″ TFT |
| Rezoluția afișajului | 240x280 |
| Cip | RTL8762C |
| Memorie | RAM: 192 KB; ROM: 64 MB; |
| Capacitatea bateriei | 235 mAh |
| Timp de funcționare | La utilizarea apelurilor telefonice Bluetooth: aproximativ 3 zile (utilizare normală) / aproximativ 5 zile (modul standby); Fără utilizarea apelurilor telefonice Bluetooth: aproximativ 7 zile (utilizare normală) / aproximativ 25 de zile (modul standby); |
| Încărcare | Magnetic |
| Rezistent la apă | IP67 |
| Dimensiuni | 43,5 x 36 x 11 mm |
| Lungime curea | 255 mm, reglabilă de la 155-235 mm |
| Aplicație | Da Fit |
| Compatibilitate | Android 4.4 și ulterior, iOS 8.0 și ulterior |
| Limbi acceptate | Ceas inteligent: Engleză / chineză / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / chineză tradițională / ucraineană / italiană / portugheză, aplicație: Engleză / chineză simplificată / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / chineză tradițională / ucraineană / italiană / portugheză / olandeză / poloneză / suedeză / finlandeză / daneză / norvegiană / maghiară / cehă / bulgară / română / slovacă / letonă / indoneziană / tailandeză / turcă / vietnameză / hindi / pașto / lituaniană / estonă / slovenă / croată / greacă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Colmi P28 Plus, 235 mAh, Bluetooth, Roz







