Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Colmi P60, 230 mAh, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: COL-145875
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
COLMI |
| Caracteristici | De la Colmi P60 puteți efectua un apel, verifica prognoza meteo, seta ceasul deșteptător și cronometrul. De asemenea, este posibil să gestionați playerul muzical sau să utilizați calendarul menstrual. La rândul său, butonul obturator de la distanță vă va |
| Compatibilitate |
Colmi P60 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.96 inch |
| Dimensiuni | 43.8 x 36 x 10.5 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 49 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Colmi P60, 230 mAh, Bluetooth 5.2, Negru
Ceas inteligent Colmi P60 (negru)
Colmi P60 este un asistent inteligent care vă va face viața de zi cu zi mai ușoară. Ecranul TFT de 1,96" este responsabil pentru imaginea clară, de înaltă calitate, în timp ce designul ușor și minimalist asigură confortul utilizării și arată foarte bine. Mai mult, vă va permite să aveți grijă de sănătatea și forma dvs. fizică cu funcții practice și mai mult de 100 de moduri sportive. În plus, vă permite să răspundeți la apelurile primite, să verificați prognoza meteo, să faceți fotografii de la distanță și multe altele. Vedeți cu ochii voștri!
Acces clar la informații
Cu Colmi P60, puteți citi cu ușurință notificările noi și puteți ajusta setările. Ceasul inteligent oferă un ecran TFT dreptunghiular de 1,96" cu o rezoluție de 320x386p, ceea ce se traduce prin imagini de calitate HD. În plus, se remarcă prin designul său elegant și minimalist - se va potrivi cu aproape orice stil.
Vă ajută să vă mențineți în formă
Vă place să vă petreceți timpul liber în mod activ sau poate doriți să vă încercați mâna într-o nouă disciplină? Colmi P60 vă va ajuta! Ceasul inteligent este echipat cu mai mult de 100 de moduri sportive, astfel încât există ceva pentru toată lumea. Puteți alege între alergare, ciclism, badminton, pilates, schi, tenis și alpinism, printre altele. În plus, smartwatch-ul recunoaște exercițiile cu haltere, de exemplu, și generează automat un raport de antrenament, astfel încât să vă puteți urmări progresul.
Aveți grijă de sănătatea dvs.
Colmi P60 vă va ajuta să aveți grijă de sănătatea dumneavoastră. Acesta numără pașii, caloriile arse și distanța. Mai mult, biosenzorul încorporat vă monitorizează ritmul cardiac 24 de ore din 24, astfel încât să vă puteți urmări sănătatea în orice moment. În plus, acesta măsoară saturația sângelui, înregistrează timpul de somn și calitatea somnului. Puteți lucra apoi la obiceiurile dvs. pe baza datelor generate.
Rămâneți la curent
Asociați-vă smartphone-ul cu ceasul inteligent și nu pierdeți informațiile importante. Colmi P60 afișează notificări de apeluri primite, mesaje SMS etc. Tot ce este important este acum la îndemână - trebuie doar să ridicați încheietura mâinii.
Asistentul dvs. inteligent
Pentru și mai mult confort, ceasul inteligent este echipat cu o serie de funcții utile. De la Colmi P60 puteți efectua un apel, verifica prognoza meteo, seta ceasul deșteptător și cronometrul. De asemenea, este posibil să gestionați playerul muzical sau să utilizați calendarul menstrual. La rândul său, butonul obturator de la distanță vă va permite să faceți o fotografie.
Până la 7 zile cu o singură încărcare
Ceasul inteligent este echipat cu o baterie litiu-polimer de 230 mAh, ceea ce se traduce prin aproximativ 5-7 zile de funcționare. Pe de altă parte, acesta rămâne în modul standby timp de 15 zile. Veți găsi, de asemenea, un cablu magnetic de încărcare inclus - după aproximativ 2 h smartwatch-ul va fi gata pentru utilizare ulterioară.
Inclus în preț
- smartwatch
- cablu magnetic de încărcare USB
- manual de utilizare
| Producător | Colmi |
|---|---|
| Model | P60 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 43,8 x 36 x 10,5 mm |
| Material | silicon, aliaj de zinc, ABS+PC |
| Greutate | 49 g |
| Lățime curea | 22 mm |
| Compatibilitate | Android 4.4 (sau ulterior), iOS 8.0 (sau ulterior), Harmony OS |
| Aplicație | Da Fit |
| Rezistență la apă | IP67 |
| Actualizare | OTA |
| Cip | Realtek RTL8763E |
| Memorie | RAM 578 KB, ROM 128 MB |
| Conexiune | Bluetooth BLE5.2 (aplicație) + BT3.0 (conectivitate) |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Afișaj | TFT |
| Diagonală afișaj | 1.96" |
| Rezoluție | 320 x 386 p |
| Baterie reîncărcabilă | Litiu polimer |
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Timp de încărcare | aprox. 2 h |
| Timp de funcționare | 5~7 zile |
| Timp de funcționare în modul standby | 15 zile |
| Limbi acceptate | smartwatch: engleză / chineză / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / ucraineană / italiană / portugheză / indoneziană; aplicație: engleză / chineză simplificată / japoneză / coreeană / germană / franceză / spaniolă / arabă / rusă / chineză tradițională / ucraineană / italiană / portugheză / olandeză / poloneză / suedeză / finlandeză / daneză / norvegiană / maghiară / cehă / bulgară / română / slovacă / letonă / indoneziană / tailandeză / turcă / vietnameză / hindi / pașto / lituaniană / estonă / slovenă / croată / greacă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Colmi P60, 230 mAh, Bluetooth 5.2, Negru







