Ceas smartwatch HiFuture EVO2, 190 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: HIF-151651
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
190 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture EVO2 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.47 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch HiFuture EVO2, 190 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru

EVO2
Display Grozav pentru Fiecare Moment

Pregătește-te să fii uimit vizual! HiFuture EVO2 dispune de un display IPS de 1.47" care explodează de culori vibrante și impresionează cu claritate cristalină. Fiecare detaliu este excepțional – vezi diferența dintr-o privire!

Poartă-l Toată Ziua, În Fiecare Zi
Ușor ca o pană, confortabil ca niciodată! Datorită designului ultra-ușor al HiFuture EVO2, poți să-l porți toată ziua și aproape că nu vei observa că este pe încheietura ta.
O săptămână fără griji!

Lasă-ți încărcătorul în pace! HiFuture EVO2 rezistă până la 7 zile cu o singură încărcare, oferind suport de încredere în fiecare zi – fără a se opri pentru o reîncărcare.
De la Yoga la Alergare, EVO2 Te Susține
Fă-ți formă cu HiFuture EVO2! Peste 100 de moduri de sport te așteaptă să se potrivească stilului tău de antrenament – de la alergare la yoga. Urmărește-ți progresul, doboară recorduri și descoperă activități noi. Indiferent de sportul tău, EVO2 te va susține întotdeauna!

Înoată, Înoată și Cucerește
Ploaie, transpirație sau la marginea piscinei? Nicio problemă! Cu o clasă de impermeabilitate IP68, HiFuture EVO2 este pregătit pentru orice condiții – poți înota, te antrena și te bucura de viață fără să-ți faci griji că te vei uda.

Creat pentru a avea grijă de tine
Ai grijă de tine cu HiFuture EVO2! Monitorizează-ți saturația de oxigen, ritmul cardiac, pulsul și caloriile arse pentru a obține o imagine completă asupra sănătății și bunăstării tale – totul la degetele tale.
Date Tehnice | |
| Tip | SmartWatch |
| Procesor | Realtek 8763EWE |
| Memorie | ROM 640KB+SRAM 600KB; Flash 128Mb |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Ecran | Touchscreen |
| Dimensiune și tip display | 1.47", touchscreen capacitiv |
| Rezoluția display-ului | 172x320 pixeli |
| Funcții | Control muzică/cameră de la distanță Monitorizare ritm cardiac/saturație de oxigen/somn/ciclul menstrual, înregistrarea perioadei de sarcină Monitorizare a ritmului cardiac în timp real 24/7 cu senzor cu lumină verde Senzor de oxigen din sânge încorporat, pedometru, distanță și calorii arse Mod Sport (peste 100 de sporturi) Notificări push din aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Alarmă/Găsește-mi telefonul/apelează și memento-uri pentru medicamente (setate în aplicația telefonului) Alte: silențios, resetare, oprire, ajustare a luminozității |
| Limbile disponibile | Poloneză, Engleză, Arabă, Rusă, Spaniolă, Greacă, Germană, Cehă, Chineză tradițională, Turkish, Italiană, Română, Vietnameză, Thailandeză, Portugheză și Persană, Indoneziană, Arabă Greacă, Franceză, altele sunt opționale |
| Conector | Încărcare magnetică |
| Material brățară | Silicon |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68 |
| Baterie | 190 mAh |
| Durata de viață a bateriei | Până la 7 zile de utilizare zilnică |
| Compatibilitate | iOS9.0 sau mai recent \ Android 4.4 sau mai recent |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch HiFuture EVO2, 190 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru






