Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Hub multifunctional 4in1 AWEI CL-150T USB-C la 4xUSB 2.0, Gri Cod produs: AWE-162390
Vezi toate produsele din categoria Hub-uri
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB mama USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Porturi | 4 x USB 2.0 |
| Putere | 0 W |
| Rata de refresh | 0 Hz |
| Rezolutie video | 0 p |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB mama |
| Tip produs |
Adaptor cablu date Hub |
| Viteza de transfer | 0 |
Hub multifunctional 4in1 AWEI CL-150T USB-C la 4xUSB 2.0, Gri
Extinde capacitățile computerului sau telefonului tău
Cu adaptorul AWEI CL-150T, poți descoperi noi posibilități de utilizare a diverselor accesorii cu computerul tău. Cu 4 porturi USB suplimentare, poți conecta simultan patru dispozitive diferite – fie că este vorba de un mouse suplimentar, un stick USB sau o tastatură. Singura limită este imaginația ta. Acest hub face biroul tău mobil și mai funcțional.
Plug and Play
Conectarea acestui hub este extrem de simplă – pur și simplu conectează accesoriul la dispozitivul tău – și ești gata! Dispozitivul este compatibil cu diferite sisteme de operare – Windows, MacOS și Linux – făcându-l compatibil cu aproape orice computer. Îți permite să folosești patru porturi USB 2.0 suplimentare simultan, care suportă transfer rapid de date. Nucleul intern puternic poate face față oricărei provocări – fiecare interfață suplimentară este echipată cu un cip independent, oferind o funcționare stabilă fără interferențe.
Design compact și construcție solidă
Adaptorul este realizat cu un carcasă din aliaj de aluminiu – foarte puternică și durabilă. Materialele utilizate disipează rapid căldura și asigură o funcționare mai stabilă și o performanță de neegalat. Este, de asemenea, rezistent la temperaturi ridicate, uzură și abraziune. Poți să-l bagi ușor în buzunar sau în geantă, fiind mereu pregătit să-ți extinzi echipamentul.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Tip | Adaptor/Hub |
| Material | Aluminiu |
| Lungime | 130 mm |
| Dimensiuni | 93 x 17.6 x 7.6 mm |
| Ponderare | 20g |
| Port de intrare | USB-C |
| Porturi de ieșire | 4x USB 2.0 |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Hub multifunctional 4in1 AWEI CL-150T USB-C la 4xUSB 2.0, Gri







