Monitor LED ASUS Gaming TUF VG27UQ1A , 27 inch, IPS, UHD, 1 ms, 160Hz, FreeSync Premium, G-Sync, HDR, Vesa, Negru
2.162,97 Lei
1.879,97 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: ASU-155421
Vezi toate produsele din categoria Monitoare LED
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
  • FREE SHIPPING
Opţiuni disponibile
Rate lunare începând de la
Vezi mai mult
Specificații
Specificatii Tehnice
Aspect imagine 16:9
Brand compatibil Universal
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Negru
Diagonala 27 inch
Format ecran Wide
Gama Gaming
Porturi Display Port
HDMI
Putere consumata 32 W
Rata de refresh 160 Hz
Rezolutie video 3840 x 2160
Tip produs Monitor LED
Vezi mai mult
DESCRIERE
Descoperiți experiența de joc supremă cu Monitorul Gaming ASUS TUF de 27" VG27UQ1A. Acest monitor 4K, cu o rată de refresh de 160Hz și tehnologia HDR, transformă fiecare sesiune de joc într-o aventură vizuală captivantă. Cu un timp de răspuns de doar 1ms și suport pentru AMD FreeSync, veți experimenta o fluiditate și o claritate fără precedent.
Tehnologie Avansată pentru Gameri
Design Ergonomic și Funcționalitate
Specificații Tehnice
Monitorul ASUS TUF VG27UQ1A oferă o rezoluție 4K uimitoare, care aduce fiecare detaliu la viață. Rata de refresh de 160Hz și timpul de răspuns de 1ms garantează o experiență de joc fluidă, fără întârzieri. În plus, suportul pentru AMD FreeSync minimizează ruperea imaginii, oferind o experiență de vizionare netedă.