Monitor LED ASUS VA27AQSB, 27 inch, IPS, QHD, 5 ms, 75Hz, AdaptiveSync, Bluelight Reducer, Vesa, 1x HDMI, 1x Display Port, 2x USB 2.0, Negru
1.263,00 Lei
1.196,00 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: ASU-152924
Vezi toate produsele din categoria Monitoare LED
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
  • FREE SHIPPING
Opţiuni disponibile
Rate lunare începând de la
Vezi mai mult
Specificații
Specificatii Tehnice
Aspect imagine 16:9
Brand compatibil Universal
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Negru
Diagonala 27 inch
Format ecran Wide
Gama Home & Office
Porturi Display Port
HDMI
USB
Putere consumata 0 W
Rata de refresh 75 Hz
Rezolutie video 2560 x 1440
Tip produs Monitor LED
Vezi mai mult
DESCRIERE