Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Arzopa Z1RC, 16 inch, QHD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru Cod produs: ARZ-141008
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 16 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 2560 x 1600 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Arzopa Z1RC, 16 inch, QHD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru
Monitor portabil Arzopa Z1RC de 16.0''
Monitorul portabil Arzopa Z1RC combină o calitate excelentă a imaginii cu un design compact. Ecranul său de 16" oferă o rezoluție de 2560 x 1600 p cu o rată de refresh de 60 Hz, permițându-ți să te bucuri de imagini dinamice, bogate în detalii. Este compatibil cu o gamă largă de dispozitive, iar cu capacitatea de a afișa imagini atât vertical, cât și orizontal, îl vei adapta preferințelor tale. Se va potrivi cu ușurință în geanta sau rucsacul tău, oferindu-ți posibilitatea de a lucra sau de a te distra oriunde.

Rezoluție înaltă
Cu o rezoluție de 2560 x 1600 pixeli, monitorul Z1RC oferă o claritate a imaginii fără egal și o reproducere precisă a culorilor. Cu o luminozitate de 500 cd/m2 și suport pentru tehnologia de redare HDR 10, fiecare detaliu devine clar, iar culorile prind viață, chiar și în medii luminoase. În plus, o rată de refresh de 60 Hz garantează o fluiditate excepțională a imaginii.

Experiență de joc și muncă captivantă
Unghiurile largi de vizualizare (178° atât orizontal, cât și vertical) fac ca monitorul Arzopa Z1RC să fie perfect atât pentru jocuri, cât și pentru sarcini creative, permițându-ți să te bucuri de o imagine grozavă, indiferent de unghiul de vizualizare. În plus, monitorul are un difuzor încorporat care oferă un sunet clar, fără a fi necesară conectarea unor dispozitive audio suplimentare.

Compatibilitate versatilă
Z1RC dispune de o compatibilitate largă și o varietate de porturi, permițând o conectare fără probleme la diverse dispozitive. Două porturi USB-C, inclusiv unul pentru alimentare, și un port mini HDMI oferă opțiuni flexibile de conectare pentru computere, laptopuri, console de jocuri, smartphone-uri și altele.

Ia-l cu tine oriunde
Acum poți să te bucuri de o calitate superioară a imaginii și de confort oriunde ai merge! Cu designul său compact, monitorul portabil Arzopa Z1RC este o soluție ideală pentru cei care apreciază mobilitatea. Suportul încorporat oferă o susținere stabilă, indiferent de locul în care te afli.

Inclus:
- monitor
- cablul de alimentare USB-A la USB-C
- cablul USB-C la USB-C
- cablul mini HDMI la HDMI
- cântecul pentru ecran
- manualul utilizatorului
| Producător | Arzopa |
|---|---|
| Model | Z1RC |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune ecran | 16,0" |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Raport aspect display | 16:10 |
| Luminozitate | 500 cd/m2 (8-bit) |
| Gamut de culori | 72% NTSC |
| Raport de contrast | 1200:1 |
| HDR | HDR 10 |
| Rată de refresh | 60 Hz |
| Unghi de vizualizare | Orizontal: 178°, Vertical: 178° |
| Difuzor | Incorporat |
| Interfață | USB-C |
| Compatibilitate | PC, Mac, telefoane, Xbox, Switch, PS4/5, laptopuri etc. |
| Porturi | USB-C, USB-C (pentru alimentare), mini HDMI |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Arzopa Z1RC, 16 inch, QHD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru








