Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UMax 23 M238T01, QLED, 23.8 inch, 1920x1080, 120Hz, Difuzor integrat, 2x USB-C, 1x HDMI Mini, 1x AUX 3.5mm, Negru Cod produs: UPE-177433
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C Jack 3.5mm |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 120 Hz |
| Rezolutie video | 1920 × 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UMax 23 M238T01, QLED, 23.8 inch, 1920x1080, 120Hz, Difuzor integrat, 2x USB-C, 1x HDMI Mini, 1x AUX 3.5mm, Negru
Uperfect UMax 23 M238T01 este un monitor portabil de 23,8'' care oferă o zonă de lucru mare și clară de 527,04 × 296,46 mm și o rată de refresh de 120Hz. Acest lucru facilitează munca de birou, sarcinile creative, învățarea și utilizarea zilnică a mai multor aplicații. Rezoluția de 1920 × 1080 cu un raport de aspect 16:9 și suprafața mată a ecranului asigură o utilizare confortabilă într-o varietate de condiții, în timp ce un set complet de porturi (2x USB-C, 1x HDMI, 1x 3.5mm AUX) și accesoriile incluse permit utilizarea monitorului cu mai multe dispozitive.
O imagine adaptată pentru utilizatorii exigenți
Panoul QLED oferă o luminozitate de 350 cd/m² și o acoperire largă a culorilor - 89% NTSC și 125% sRGB. Ca urmare, monitorul afișează o imagine detaliată și clară care facilitează lucrul cu conținut grafic, analiza datelor, editarea imaginilor sau vizionarea de conținut multimedia. Cele 16,7 milioane de culori (6bit+FRC) oferă tranziții tonale fluide, în timp ce raportul de contrast de 1000:1 asigură o bună lizibilitate atât a elementelor luminoase, cât și a celor întunecate.
Rata de reîmprospătare de 120 Hz
Cu o rată de reîmprospătare de până la 120 Hz, conținutul afișat arată incredibil de fluid. Acest lucru vă oferă o calitate fantastică a imaginii atunci când lucrați, editați video, vizionați filme sau jucați jocuri.
Suprafață mată și unghiuri largi de vizualizare
Ecranul mat reduce reflexiile, ceea ce îmbunătățește lizibilitatea imaginii în încăperi cu iluminare variabilă. La rândul său, unghiul de vizualizare de 178° asigură stabilitatea culorilor și a contrastului indiferent de poziția utilizatorului. Toate acestea fac ca monitorul să fie excelent pentru lucru, prezentări sau vizionarea conținutului de către mai multe persoane în același timp.
Mai multe porturi disponibile
Uperfect UMax 23 este echipat cu două porturi USB-C (audio + video) pentru conectarea rapidă a laptopurilor sau a dispozitivelor mobile. O intrare HDMI suplimentară vă permite să lucrați cu console, desktop-uri sau alte echipamente multimedia, iar o ieșire AUX de 3,5 mm vă permite să conectați cu ușurință căști sau difuzoare externe, oferindu-vă mai multă libertate în organizarea stației dvs. de lucru.
Difuzoare încorporate
Două difuzoare încorporate de 8Ω 1W permit redarea audio fără a fi nevoie de echipament audio suplimentar. Acestea vor funcționa bine în utilizarea de zi cu zi, cum ar fi atunci când discutați online sau redați conținut YouTube.
Compatibil cu suporturile VESA
Standardul VESA 75 × 75 mm (găuri M4 × 4 mm) permite montarea monitorului pe un braț, suport sau stativ. Acest lucru vă permite să creați un suport confortabil și ergonomic, economisind în același timp spațiu pe birou.
Inclus
- Monitor
- Cablu HDMI
- 2x cablu USB-C la USB-C
- Adaptor de alimentare PD 30W
- Manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | M238T01 |
| Dimensiunea diagonală a ecranului | 23.8 inch |
| Lungimea diagonală a ecranului | 60.45 cm |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Suprafața ecranului | 527,04 × 296,46 mm |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Raportul de aspect al ecranului | 16:9 |
| Raportul de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Tip panou | QLED |
| Unghi de vizualizare | 178° |
| Acoperirea culorilor (NTSC) | 89% |
| Acoperirea culorilor (sRGB) | 125% |
| Număr de culori afișate | 16,7 milioane (6bit+FRC) |
| Timp de răspuns (Tr+Td) | 14 ms |
| Ecran tactil | Nu |
| Baterie încorporată | Nu |
| Material carcasă | ABS |
| Tip afișaj | Mat |
| Difuzoare încorporate | 2 × 8 Ω 1 W |
| VESA - distanța dintre găuri (mm) | 75 × 75 |
| VESA - specificația găurii | M4 × 4 mm |
| Butoane OSD | 4 |
| Conectori | 2× intrare USB-C (funcționalitate completă: audio + video), 1× intrare HDMI (audio + video), 1× ieșire AUX de 3,5 mm |
| Putere | 14 W |
| Tip de alimentare | PD 30 W |
| HDMI | Suport 4K |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UMax 23 M238T01, QLED, 23.8 inch, 1920x1080, 120Hz, Difuzor integrat, 2x USB-C, 1x HDMI Mini, 1x AUX 3.5mm, Negru








