Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash CL12 LED, 52.46 CFM, 25.52dB, Roz Cod produs: DAR-140889
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 52.46 |
| Nivel zgomot (dB) | 25.52 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash CL12 LED, 52.46 CFM, 25.52dB, Roz
Ventilator computer cu LED Darkflash CL12 (120x120)
Oferă-i computerului tău condiții optime de funcționare. Ventilatorul puternic Darkflash CL12 garantează o răcire eficientă și este caracterizat și de iluminare LED. Designul său se bazează pe un nivel redus de zgomot și o instalare ușoară. Optează pentru o combinație de funcționalitate și confort!
Răcire optimă
Darkflash CL12 oferă o turație de 1200 RPM și un debit de aer de 52,46 CFM. Răcește perfect componentele PC-ului, oferind protecția necesară și optimizând performanța.
Iluminare de fundal cu LED-uri
Ventilatorul este echipat cu iluminare LED, fiind astfel complementul perfect al unei carcase transparente pentru PC. Cu CL12 nu te bazezi doar pe funcționalitate, ci și pe valori vizuale.
Design inteligent
CL12 este conceput pentru o instalare simplă și intuitivă. Dispune de rulmenți de înaltă calitate care fixează ventilatorul în siguranță și previn vibrațiile inutile. Designul beneficiază și de suporturi care reduc eficient nivelurile de zgomot. Cu Darkflash, câștigați confort și încredere că computerul dvs. este pe mâini bune!
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | CL12 |
| Culoare | Roz |
| Dimensiune | 120x120 mm |
| Conector | 4 pini |
| Viteză de rotație | 1200±10% RPM |
| Nivel maxim de sunet | 25,52 dBA |
| Flux de aer | 52,46 CFM |
| Actual | 0,4 A |
| Tensiune de alimentare | 12V |
| Durata de viață | 30 000 de ore |
| Tipul rulmentului | Rulment hidrostatic |
| Iluminare de fundal | LED |
| Suporturi antivibrații | DA |
| Numărul de ventilatoare incluse | 1 |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Greutate | 0,15g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash CL12 LED, 52.46 CFM, 25.52dB, Roz







