Boxe PC Creative GigaWorks T40 Series II, Sistem 2.0, RMS 2x 16W, AUX, Negru Cod produs: CRE-159699
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | AUX |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 313 x 88 x 143 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | - g |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 32 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Creative GigaWorks T40 Series II, Sistem 2.0, RMS 2x 16W, AUX, Negru
Setul de boxe GigaWorks T40 Series II este conceput pentru a oferi o calitate a sunetului și un design de top. Noile boxe negre avansate 2.0 combină cele mai bune componente și puterea tipică a produselor din seria GigaWorks, asigurând un sunet perfect al muzicii. Fiecare boxă satelit dispune de două difuzoare de medie cu diafragme din fibră de sticlă pentru un sunet cald și un difuzor avansat de înalte cu un diafragm textil pentru claritate. Difuzoarele sunt montate într-o configurație MTM (medie-înaltă-medie), oferind o reproducere excelentă a sunetului, și sunt îmbunătățite suplimentar de tehnologia de bas Creative BasXPort™, garantând un bas puternic. GigaWorks T40 Series II se remarcă prin puterea mare, controalele de pe panoul frontal și două intrări care permit conectarea simultană a mai multor surse audio. Acesta este un sistem pentru utilizatorii cu cele mai înalte cerințe.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | GigaWorks T40 Series II |
| Tip | Boxe |
| Configurație Boxe | Sistem 2.0 |
| Tip Conector | Priză AC, Intrare Aux |
| Răspuns în Frecvență | 50–20,000 Hz |
| Raport Semnal-Zgomot (SNR) | Boxe Satelit: 2 x 16W RMS |
| Platforme Suportate | Windows PC, Mac |
| Dimensiuni | 313 x 88 x 143 mm / 12.32 x 3.46 x 5.63 inci |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Creative GigaWorks T40 Series II, Sistem 2.0, RMS 2x 16W, AUX, Negru








