Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Boxe PC Edifier S1000W, Sistem 2.0, Putere 120W, AUX, Bluetooth 5.2, Maro Cod produs: EDI-156908
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | XLR, Bluetooth 5.0 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Maro |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 20 cm x 34.5 cm x 29.5 cm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | 16.7 kg |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 120 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Edifier S1000W, Sistem 2.0, Putere 120W, AUX, Bluetooth 5.2, Maro
Boxele Edifier S1000W 2.0 sunt alegerea perfectă pentru audiofili. Dispunând de drivere de bas de 5,5 inch și tweetere de 1 inch, acestea oferă un sunet de înaltă calitate certificat de Hi-Res Audio, în timp ce puterea de 120W garantează un sunet dinamic și profund care va umple întreaga cameră. Cu mai multe porturi audio disponibile, precum și suport pentru conectivitate wireless Bluetooth și WiFi, le puteți conecta cu ușurință la o varietate de dispozitive.
Calitate ridicată pentru un sunet extraordinar
Edifier S1000W vă va surprinde cu o calitate fantastică a sunetului, cu 120 de wați de putere certificată Hi-Res Audio. Driverele de bas din aluminiu de 5,5" oferă un bas puternic și profund, în timp ce tweeterele din titan de 1" oferă înalte clare și clare, permițându-vă să descoperiți detalii necunoscute anterior ale melodiilor dvs. preferate. Un amplificator digital de clasă D combinat cu un sistem DPS avansat garantează un echilibru sonor optim și reproducerea perfectă a fiecărui sunet.
Construcție robustă și design elegant
Boxele dispun de un cabinet rotunjit pentru a oferi un sunet puternic și bogat. Construcția solidă reduce rezonanța, astfel încât să vă puteți bucura de experiența completă fără distorsiuni inutile. Fie că vizionați un film, jucați jocuri captivante sau vă minunați de sunetul în sine, o experiență de neuitat vă este la îndemână.
Conexiune fără fir pentru confortul dumneavoastră
O conexiune fiabilă prin WiFi și Bluetooth V5.2 va asigura o experiență fără întreruperi pentru cât timp doriți. Cu ajutorul aplicației Edifier Home, vă puteți conecta ușor și fără grabă la WiFi-ul de acasă cu doar câteva clicuri.
Streaming multiplatformă
Transmiteți muzică de pe platforma dvs. preferată! Difuzoarele Edifier S1000W suportă Apple AirPlay, astfel încât puteți difuza muzică direct de pe iPhone, iPad sau Mac. În plus, puteți controla sunetul în mai multe camere folosind Apple HomePod mini, dar și Alexa, Amazon Echo și TIDAL Connect. Ascultați muzică pe Spotify? Perfect - Edifier S1000W suportă și această platformă.
Intrări multiple și funcționare intuitivă
Boxele sunt echipate cu o varietate de porturi audio, inclusiv optice, coaxiale, PC sau AUX, oferindu-vă libertatea completă de a vă alege sursa audio. Puteți controla Edfier S1000W cu telecomanda inclusă, care a fost proiectată astfel încât cele mai importante butoane de volum și de schimbare a melodiei să fie ușor de localizat. De asemenea, puteți regla basul sau treptele după gustul dvs. În plus, boxele acceptă semnale audio cu o rată de eșantionare de până la 24 biți/192 kHz.
Inclus în preț
- Difuzor dreapta S1000W
- Difuzor stânga S1000W
- Cablu de conectare a difuzoarelor (x2)
- cablu de intrare cu fibră optică
- cablu audio RCA-RCA
- cablu AUX-RCA de 3,5 mm
- cablu de alimentare
- telecomandă
- două baterii AAA
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | S1000W |
| Culoare | maro |
| Unitate driver | 5,5" (driver pentru medii-bass) + 1" (tweeter) |
| Putere totală | 120 W |
| Putere de ieșire | 35 W x 2 (midrange și bas) + 25 W x 2 (înalte) |
| Răspuns în frecvență | 45Hz-40kHz |
| Nivel de zgomot | <25dB(A) |
| Raportul semnal-zgomot (SNR) | >90dB(A) |
| Sensibilitate intrare | Line In 1: 700 ± 50mV, Line In 2: 900 ± 50mV, Optic/coaxial: 450 ± 50Mv, Bluetooth: 500 ± 50mV |
| Intrări audio | PC, AUX, optic, coaxial, Bluetooth, WiFi |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Dimensiuni | 20 cm x 34,5 cm x 29,5 cm |
| Greutate | 16,77 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Edifier S1000W, Sistem 2.0, Putere 120W, AUX, Bluetooth 5.2, Maro








