Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ567, 2x USB-C, 100W, 480Mbps, 1.2m, Negru Cod produs: USA-161599
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | - |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ567, 2x USB-C, 100W, 480Mbps, 1.2m, Negru

Cablul US-SJ567 de înaltă calitate de la USAMS, fabricat din material TPE premium, care este neted și moale la atingere ca un fulg de nea, fiind prietenos cu pielea. TPE este un material foarte flexibil și extrem de rezistent la crăpare, ceea ce face cablul Lithe durabil în utilizare.
Cablul este fabricat dintr-o împletitură de șapte miezuri de cupru, asigurând o stabilitate mai mare a conductibilității curentului și o încărcare mai rapidă. Este compatibil cu tehnologia Fast Charging, permițând încărcarea rapidă fără a deteriora bateria. Suportă protocoalele PD, FCP/QCC3.0 și alte protocoale de încărcare rapidă necesare pentru a îndeplini cerințele dispozitivelor care rulează pe Android. Puterea de ieșire ridicată de 100W (20V/5A) permite încărcarea rapidă a laptopului – încărcarea completă a unei baterii de MacBook Pro 2019 durează doar două ore!
USAMS Lithe este echipat cu un indicator de încărcare care se aprinde atunci când dispozitivul este conectat la alimentare. Această lumină este un accesoriu foarte convenabil, mai ales noaptea când este mai greu de găsit cablul.
Cablul permite viteze de transfer de date de până la 480 Mbps – trimiterea unui fișier de 1GB durează doar 30 de secunde.
| Colecție | Seria Lithe |
| Material | TPE |
| Culoare | Negru |
| Conector | USB-C - USB-C |
| Lungime | 1.2m |
| Putere de ieșire | 100W (Max) |
| Viteză de transfer de date | 480 Mbps |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ567, 2x USB-C, 100W, 480Mbps, 1.2m, Negru







