Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio AWEI A300BL, Bluetooth 5.3, Drivere 40mm, Autonomie 7h, 400mAh, Negru Cod produs: AWE-162341
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 2.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio AWEI A300BL, Bluetooth 5.3, Drivere 40mm, Autonomie 7h, 400mAh, Negru
Căștile over-ear confortabile oferă un design clasic care va fi cu siguranță iubit de oricine apreciază soluțiile atemporale. Modelul A300BL este conceput pentru gameri – driverele magnetice premium mari de 40 mm vor satisface chiar și pe cei mai exigenți utilizatori. Cu căștile A300BL, te poți simți ca și cum ai fi chiar în centrul jocului – toate sunetele sunt incredibil de realiste.
Aceste căști over-ear funcționează pe tehnologia Bluetooth 5.3, care asigură o viteză foarte mare de transfer de date, rezistă puternic interferențelor și oferă un sunet clar și fluent. Utilizarea tehnologiei Bluetooth 5.3 permite o compatibilitate largă cu aproape 99% dintre dispozitivele de pe piață, asigurând o conexiune wireless cu aceste căști. În plus, cipul Bluetooth 5.3 oferă un consum mai mic de energie comparativ cu accesoriile cu modele Bluetooth mai vechi. Abilitatea de a te conecta la dispozitive până la o distanță de 10 metri face ca acest model să merite atenția chiar și a celor mai pretențioși consumatori.
Accesoriul este realizat cu precizie, având un design ergonomic și foarte ușor, care garantează o purtare și o utilizare confortabilă.
Modelul A300BL este echipat cu o baterie de 400 mAh, capabilă să ofere până la 12 ore de lucru continuu la o singură încărcare sau până la 300 de ore de standby. Încărcarea bateriei de la zero la plin durează mai puțin de două ore și jumătate.
Partea exterioară a căștilor este echipată cu lumini RGB gradient care strălucesc în întuneric ca neonul orașului noaptea. Cele șapte culori elegante se schimbă, aducând o atmosferă cool direct din jocul tău RPG preferat.
Specificații tehnice |
|
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Rază de comunicare | Până la 10 metri |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Impedanță difuzor | 32Ω |
| Sensibilitate difuzor | 118 +/-3dB |
| Frecvență difuzor | 2402MHz~2480MHz |
| Capacitate baterie | 400 mAh |
| Durată redare | Până la 7 ore (cu efecte de iluminare)
Până la 12 ore (fără efecte de iluminare) |
| Timp standby | Până la 300 de ore |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2.5 ore |
| Port de încărcare | USB-C |
| Tensiune de încărcare | 5V |
| Dimensiune căști | 190 x 192 mm |
| Diametru cască individuală | 80 mm |
| Material | Piele ecologică/ABS |
| Conținut pachet | - Căști
- Cablu de încărcare USB-C - Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio AWEI A300BL, Bluetooth 5.3, Drivere 40mm, Autonomie 7h, 400mAh, Negru







