Casti audio bluetooth Guess GUBH70E4PTMH, 4G Triangle Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Alb Cod produs: GUE-146465
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Guess GUBH70E4PTMH, 4G Triangle Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Alb


Guess 4G Triangle Round Shape
Căștile 4G Triangle Round Shape oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care vă va îndeplini așteptările.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea albă conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, legendarul design 4G este o propunere excelentă pentru persoanele care apreciază nu doar un aspect exclusiv în modă, ci și calitate înaltă și funcționalitate .
Logo-ul brandului Guess adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungeți la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3 , care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei IPX4 impermeabil , căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.

Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| versiune Bluetooth | 5.3 |
| baterie căști | 3.7V / 300mAh |
| distanță de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| timpul de încărcare a căștilor | 2 ore |
| Timp de lucru | până la 32 de ore |
| port de încărcare a căștilor | USB-C |
| clasă de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 16% |
| microfon încorporat | Da |
| domeniu de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Alb |
| Setul include | Căști, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess GUBH70E4PTMH, 4G Triangle Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Alb







