Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio bluetooth Guess GUBHC22PSFCSME, Metal Script Logo, ANC/ENC, Bluetooth 5.4, 400 mAh, IPX4, Bej Cod produs: GUE-146495
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Bej |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti audio bluetooth Guess GUBHC22PSFCSME, Metal Script Logo, ANC/ENC, Bluetooth 5.4, 400 mAh, IPX4, Bej

Guess Metal Script Logo Bluetooth ANC/ENC
Logo Script Metal căștile wireless oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea bej conferă căștilor un aspect elegant și minimalist. Logo-ul de marcă Guess adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistentului Vocal permite utilizatorilor să utilizeze asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungi la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.4 , care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai recente tehnologii
Datorită reducerii active a zgomotului (ANC), poți savura un sunet cristalin, eliminând zgomotul ambiental și creând condiții ideale pentru ascultarea muzicii sau desfășurarea conversațiilor. În plus, funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul conversațiilor, astfel încât vocea ta va fi întotdeauna clară și ușor de înțeles.


Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Frecvență Bluetooth | 2.402GHz-2.480GHz |
| Baterie căști | 400mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare căști | 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 30 de ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasă de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Bej |
| Setul include | Căști, cablu USB-C/USB-A, cablu audio de 3.5mm, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess GUBHC22PSFCSME, Metal Script Logo, ANC/ENC, Bluetooth 5.4, 400 mAh, IPX4, Bej







