Casti audio bluetooth Guess Leather Tone On Tone Script, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Negru Cod produs: GUE-146482
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Guess Leather Tone On Tone Script, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Negru


Guess Leather Tone On Tone Script Bluetooth 4G
Căștile on-ear oferă sunet excelent, design elegant și funcționalitate care va satisface așteptările dumneavoastră.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar emblemele caracteristice ale brandului Guess adaugă un accent exclusiv.
Logo-ul Guess adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Caracteristici Inovatoare
Tehnologia Asistentului Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungeți la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de impermeabilitate IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date Tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V / 300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare a căștilor | aprox. 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 32 ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare Muzică / Realizare Apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Domeniu de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Negru |
| Setul include | Căști, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess Leather Tone On Tone Script, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Negru






