Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless AWEI T13 Pro, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 9h, IPX6, Violet Cod produs: AWE-162302
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Mov |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 9 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless AWEI T13 Pro, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 9h, IPX6, Violet
AWEI T13 Pro sunt căști revoluționare, compacte, ergonomice, fără fir, care acum dispun de rezistență la apă. Indiferent dacă transpiri sau ești prins de ploaie, aceste căști sunt pregătite pentru orice provocare. Stația de andocare inclusă, care servește atât ca power bank, cât și ca încărcător, extinde semnificativ capacitățile acestor căști deja excepționale.
Oferind confort și stabilitate, acum poți prelua apeluri și te poți bucura de muzică fără nicio preocupare legată de întreruperi ale sunetului. Sistemul de procesare a sunetului A2DP / AVRCP încorporat asigură o calitate excelentă a sunetului, astfel încât să te poți imersa complet în melodiile tale preferate.
Cu tehnologia Bluetooth 5.1, conexiunea la smartphone-ul tău devine și mai fluidă și mai stabilă. Mai mult, AWEI T13 Pro îți permite să folosești fie una, fie ambele căști simultan, oferindu-ți flexibilitatea de a alege modul de ascultare care se potrivește cel mai bine nevoilor tale. Aceasta marchează o nouă eră în experiențele sonore confortabile și fiabile – wireless și complet imersive, la propriu și la figurat.
Specificații tehnice |
|
| Brand | AWEI |
| Tip | Căști intraauriculare cu carcasă de încărcare |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Capacitate baterie carcasă de încărcare | 300 mAh |
| Capacitate baterie căști | 50 mAh |
| Timp de convorbire | până la 9h |
| Timp de redare muzică | până la 8h |
| Timp de încărcare | 1.5h |
| Timp de așteptare | până la 300h |
| Rază de acțiune Bluetooth | până la 10 m |
| Clasificare IP | IPX6 |
| Gama de frecvențe | 2.402G-2.480G |
| Difuzor | 8 mm |
| Culoare | Violet |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T13 Pro, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 9h, IPX6, Violet







