Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie totala 45h, Negru Cod produs: EDI-161260
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.4; Microfon incorporat; Distanta de transmisie: 10m; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 45 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie totala 45h, Negru
Edifier W800BT Pro sunt căști care îți vor oferi o experiență sonoră fără egal. Cu certificare Hi-Res Audio și drivere dinamice de 40mm, acestea oferă un bas profund. Le poți conecta, de asemenea, la dispozitivul tău compatibil în 2 moduri: prin Bluetooth și cu un cablu USB-C. Combinate cu tehnologia avansată de anulare a zgomotului ANC și un design ergonomic, W800BT Pro este alegerea perfectă pentru orice iubitor de muzică.
Cufundă-te în sunet plin de detalii
Căștile oferă o calitate impresionantă a sunetului, confirmată de certificarea Hi-Res Audio. În plus, utilizează drivere dinamice de 40mm care oferă un bas profund, în timp ce diafragma acoperită cu titan asigură medii și înalte clare, plăcute urechii. Mai mult, răspunsul larg în frecvență de 20-40 kHz îți va permite să auzi fiecare detaliu al melodiilor, iar codecurile audio SBC și AAC contribuie în continuare la sunetul de înaltă calitate. De asemenea, ai la dispoziție EQ-ul, care oferă diverse presetări pentru a ajusta sunetul pe placul tău.
Mai multe moduri de anulare a zgomotului
Tehnologia hibridă ANC, combinată cu designul îmbunătățit al căștilor, oferă o reducere excelentă a zgomotului pasiv de până la -44 dB, permițându-ți să te cufunzi în lumea muzicii oriunde și oricând. Alege dintre mai multe moduri disponibile: reducere înaltă/medie, transparent sau reducere a zgomotului de vânt.
Design rafinat pentru confort de lungă durată
Utilizează Edifier W800BT Pro și bucură-te de confort pentru o lungă perioadă de timp. Căștile prezintă un design ergonomic care se adaptează la contururile capului și urechilor tale. Combinate cu un design ușor (aproximativ 253 g), o bandă reglabilă pentru a reduce presiunea și cupe moi pentru urechi fabricate din material prietenos cu pielea, căștile oferă un confort fără egal. De asemenea, poți plia căștile pentru transport și depozitare convenabilă.
Conversații confortabile la telefon
Algoritmii integrați de anulare a zgomotului AI și microfonul de înaltă sensibilitate detectează și anulează eficient zgomotul ambiental. Acest lucru asigură că interlocutorul tău te poate auzi tare și clar.
Conexiune Bluetooth rapidă și stabilă
Asociază-ți dispozitivul cu căștile și bucură-te de o conexiune fiabilă, fără interferențe. Edifier W800BT Pro utilizează versiunea Bluetooth 5.4, ceea ce se traduce printr-o transmisie mai bună a semnalului, o imunitate mai mare la zgomot și un consum mai mic de energie. Mai mult, o latență de doar 0.06 secunde îți permite să te bucuri de un joc fluid și o mai bună sincronizare audio/video. Este, de asemenea, posibilă asocierea căștilor cu 2 dispozitive simultan.
Până la 45 h de redare
Căștile utilizează un chipset care excelează în consum redus de energie și o baterie încăpătoare, ceea ce se traduce printr-o durată lungă de funcționare. Cu ANC activat, Edifier W800BT Pro redă muzică timp de aproximativ 26 h, și aproximativ 45 h dacă nu îl utilizezi. Mai mult, doar 15 minute de încărcare sunt suficiente pentru a te bucura de melodiile tale preferate timp de până la 8 h.
Aplicația Edifier ConneX
Descoperă și mai multe funcții cu aplicația Edifier ConneX. Din aceasta, poți utiliza presetări EQ predefinite, personaliza egalizatorul, redenumi dispozitivul, seta timpul pentru oprirea automată a căștilor, etc. Realizează întregul potențial al W800BT Pro.
Inclus
- căști
- cablu de încărcare USB-A la USB-C
- manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W800BT Pro |
| Culoare | negru |
| Diametru traductor | 40 mm |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Codecuri audio | AAC, SBC |
| Rază Bluetooth | 10 m |
| SPL | 91 ± 3 dB (A) |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz (Bluetooth); 20 Hz - 40 kHz (cu fir) |
| Timp de funcționare | aprox. 45 h (fără ANC), aprox. 26 h (cu ANC) |
| Tensiune de intrare | DC 5V / 1A |
| Aplicație | Edifier ConneX |
| Greutate | aprox. 253 g |
| Reducerea zgomotului până la | -44 dB |
| Nivel de latență | 0.06s |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie totala 45h, Negru







