Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier WH700NB Pro, Noise Canceling, Bluetooth 5.4, Autonomie 56h, USB-C, Bej Cod produs: EDI-158390
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Bej |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 56 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier WH700NB Pro, Noise Canceling, Bluetooth 5.4, Autonomie 56h, USB-C, Bej
Edifier WH700NB Pro vă vor ridica experiența audio la un nou nivel. Echipate cu tehnologia puternică de anulare activă a zgomotului (ANC), acestea pot reduce în mod eficient la tăcere zgomotul ambiental de până la 43 dB. Cu drivere dinamice de 40 mm și certificare Hi-Res Audio, vă puteți baza pe un sunet clar, cu o scenă sonoră largă. Căștile suportă Bluetooth 5.4 pentru conectivitate fără întreruperi, oferă încărcare instantanee și durează până la 56 de ore cu o singură încărcare. Adăugați la aceasta conexiune multipunct, latență scăzută și un design pliabil convenabil, iar acestea sunt căștile perfecte atât pentru provocările zilnice, cât și pentru relaxare.
Precizie în fiecare detaliu
Sunetul reprodus de WH700NB Pro se distinge prin detaliile sale. Driverul dinamic de 40 mm cu o diafragmă din titan oferă un bas profund și medii și înalte clare. Căștile suportă, de asemenea, codecurile AAC și SBC, care asigură o transmisie audio lină prin Bluetooth, păstrând calitatea sunetului și minimizând pierderile. Mai mult, certificarea Hi-Res Audio confirmă faptul că căștile îndeplinesc cele mai înalte standarde de calitate a sunetului, redând fișiere de înaltă rezoluție 96k la până la 40 kHz în modul cu fir. Acest lucru înseamnă că puteți auzi și mai mult din nuanțele subtile ale melodiilor preferate, indiferent de genul muzical.
Amortizați lumea exterioară
Tehnologia Hybrid Active Noise Cancellation (ANC) reduce sunetele ambientale la -43 dB, permițându-vă să vă bucurați de un sunet clar, fără distrageri, chiar și în medii zgomotoase. Modurile ANC se adaptează la mediul tău - de la anularea intensă a zgomotului din modul High Noise Cancellation, la setări mai subtile, cum ar fi modul Ambient, care îți permite să rămâi în contact cu sunetele ambientale atunci când este necesar. Indiferent dacă călătoriți sau lucrați într-un birou zgomotos, puteți personaliza căștile pentru a se potrivi nevoilor dvs.
Microfoane cu algoritm AI
Aveți o conversație importantă? Nu vă faceți griji cu privire la ceea ce se întâmplă în jurul dvs. Căștile Edifier WH700NB sunt echipate cu un microfon cu algoritm AI care vă captează vocea cu acuratețe în timp ce taie zgomotele ambientale. Ca urmare, fiecare conversație se desfășoară fără probleme și puteți fi sigur că nu veți pierde firul atunci când este prea mult zgomot în jurul dvs.
Apeluri fiabile și latență redusă
Căștile WH700NB Pro suportă Bluetooth 5.4, care nu numai că oferă o transmisie ultra-rapidă și stabilă, dar și o latență extrem de scăzută - doar 0,06 secunde. Acest lucru este perfect pentru jucătorii care au nevoie de o sincronizare precisă a audio și video și pentru iubitorii de filme care doresc o redare media fără probleme. Cu conexiunea multipunct, vă puteți conecta la două dispozitive în același timp, permițându-vă să comutați rapid între muzică și apeluri, fără a vă deconecta.
Confort pe tot parcursul zilei
Designul modelului WH700NB Pro nu se referă doar la designul elegant - ci și la confortul pe care îl veți simți în timpul utilizării prelungite. Cupele pentru urechi din spumă moale cu memorie se potrivesc perfect, chiar dacă purtați ochelari. Designul ușor și banda flexibilă pentru cap cu întăritură metalică asigură o potrivire perfectă și confort chiar și pentru ore întregi. Căștile sunt, de asemenea, complet pliabile pentru depozitare și transport ușor. În plus, tehnologia de reducere a presiunii de pe banda pentru cap face ca WH700NB Pro să se potrivească perfect pe cap, fără a provoca disconfort.
Potrivite pentru zile lungi
Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la încărcarea frecventă - căștile WH700NB Pro oferă până la 56 de ore de utilizare la o singură încărcare cu anularea zgomotului ANC dezactivată și 35 de ore cu aceasta activată. O încărcare rapidă vă oferă 10 ore de redare după doar 15 minute, iar o încărcare completă durează doar 1,5 ore. Astfel, vă puteți bucura de muzică, podcasturi și apeluri timp de zile întregi, fără întreruperi lungi.
Deblocați mai multe opțiuni cu EDIFIER ConneX
Cu aplicația EDIFIER ConneX, vă puteți personaliza căștile în funcție de preferințele dvs. individuale. Setările EQ, redenumirea căștilor, selectarea modurilor ANC și gestionarea actualizărilor software sunt toate la îndemâna dvs. Aplicația facilitează, de asemenea, găsirea căștilor pierdute, astfel încât să le aveți întotdeauna la îndemână, gata de utilizare.
Inclus în preț
- Căști
- Cablu USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | WH700NB Pro |
| Culoare | Bej |
| Versiunea Bluetooth: | 5.4 |
| Protocoale Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Codecuri audio: | AAC, SBC |
| Raza de acțiune Bluetooth: | 10 metri |
| Reducerea zgomotului | Reducerea activă a zgomotului ANC (până la -43 dB). |
| Răspuns în frecvență: | 20Hz - 20kHz (modul Bluetooth) / 20Hz - 40kHz (modul cu fir) |
| Nivel de presiune sonoră: | 91 ± 3dB (A) |
| Timp de funcționare per | 56h (ANC oprit) / 35h (ANC pornit). |
| Încărcare rapidă: | 15 minute = 10 ore de redare |
| Timp de încărcare: | Aproximativ 1,5 ore |
| Intrare: | DC 5V = 1A (USB-C) |
| Port de încărcare | USB-C |
| Aplicație | Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier WH700NB Pro, Noise Canceling, Bluetooth 5.4, Autonomie 56h, USB-C, Bej







