Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGD TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Auriu Cod produs: GUE-146462
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Microfon încorporat Da Interval de frecvență 20Hz-2000Hz Interval Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Auriu |
| Material | Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGD TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Auriu



Guess Capsule Printed Logo
Bluetooth TWS
Capsule Printed Logo căștile wireless oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care va satisface așteptările tale.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea aurie conferă căștilor un aspect elegant și minimalist. Logo-ul mărcii Guess pe carcasă adaugă o notă luxoasă.
Stație de incarcare și power bank
Bucură-te de până la 6 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank , permițându-ți să asculți melodiile tale preferate mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu te vei mai îngrijora niciodată că rămâi fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3 , care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX6 , căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai recente tehnologii
Datorită reducerii active a zgomotului (ANC), poți savura un sunet clar ca cristalul, eliminând zgomotul ambiental și creând condiții perfecte pentru ascultarea muzicii sau pentru conversații. În plus, funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, astfel încât vocea ta să fie întotdeauna clară și ușor de înțeles .

Control prin atingere!
Introducerea panoului tactil în căști permite controlul intuitiv al căștilor prin gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea lor și mai plăcută!

Carcasa a fost produsă sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 2x35mAh |
| Capacitate carcasa de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 1.5 ore |
| Timp de funcționare | până la 6 ore |
| Timp de așteptare | până la 300 ore |
| Port de încărcare a carcasei | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX6 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 10% |
| Microfon încorporat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-2000Hz |
| Interval Bluetooth | 10m |
| Culoare | Auriu |
| Setul include | Căști, Carcasă, cablu USB-C/USB-A, 2x pereche de dopuri pentru urechi, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGD TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Auriu







