Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless sport AWEI B926BL, in ear, Bluetooth 5.2, 90dB, 60mAh, Rosu Cod produs: AWE-162356
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.2; Distanta de transmisie: 10m; Microfon incorporat; Casti sport |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Rosu |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti wireless sport AWEI B926BL, in ear, Bluetooth 5.2, 90dB, 60mAh, Rosu
Awei Bluetooth B926BL. Căști Bluetooth wireless inteligente pentru sport. Căști Bluetooth stereo wireless de înaltă calitate cu sunet HD excelent și potrivire confortabilă.
Asigură stabilitatea care îți permite să răspunzi la apeluri și să asculți muzică fără a te îngrijora de întreruperi. Proiectate pentru persoanele care nu doresc ca stilul lor de viață activ să fie limitat de cabluri.
| Marcă | AWEI A926BL |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Culoare | Negru |
| Raza de operare | 10 m |
| Capacitate baterie | 60mAh |
| Sensibilitate | 90dB + 3dB |
| Standard de încărcare | DC 5V/300MA |
| Frecvența de lucru Bluetooth | 2.400GHz ~ 2.480GHz |
| Impedanță | 16 ± 15% |
| Protocoale acceptate | HSP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Sistem de canal | Stereo |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless sport AWEI B926BL, in ear, Bluetooth 5.2, 90dB, 60mAh, Rosu







