Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Negru Cod produs: GUE-165041
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 3 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Negru
Căști wireless Guess
Căști ergonomice, wireless TWS Bluetooth semnate de celebra casă de modă Guess.
Căștile utilizează tehnologia Bluetooth 5.0. Tehnologia avansată previne interferențele și produce un sunet fluid. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 10 m.
Stația de andocare inclusă, care este o baterie externă și un încărcător într-unul, extinde ușor capacitățile acestor căști compacte. Bateria generoasă de 270 mAh din carcasă vă permite să utilizați căștile timp de multe ore.
Designul ușor și forma adecvată asigură o utilizare confortabilă, combinată cu o greutate aproape imperceptibilă, nici măcar nu veți simți presiune.
Produs fabricat sub licență de la brandul Guess
Date tehnice | |
| Colecție | Triangle Logo |
| Culoare | Negru |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Gama de frecvență | 2402- 2480Hz |
| Timp de ascultare a muzicii | până la 3 ore |
| Timp de încărcare (căști și stație de încărcare) | 1 h 45 min |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Capacitatea bateriei stației de încărcare | 270 mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor | 35 mAh |
| Dimensiunea căștilor | 13mm |
| Impedanța driverului | 16hm ± 15% |
| Frecvența de operare | 2402Mhz- 2480MHz |
| Tensiune de încărcare | 5V |
| Tip baterie | Baterie Li-ion |
| Protocol de decodare audio | SBC |
| Greutate | 42g |
| Volum maxim | 4dBm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Negru







