Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Roz Cod produs: GUE-165025
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 3 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Roz
Căști TWS Bluetooth wireless ergonomice, semnate de celebra casă de modă Guess.
Căștile folosesc tehnologia Bluetooth 5.0. Tehnologia avansată previne interferențele și produce un sunet clar. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 10 m.
Stația de încărcare inclusă, care este atât un power bank, cât și un încărcător, extinde ușor capacitățile acestor căști compacte. Bateria capacitivă de 270 mAh din carcasă permite utilizarea căștilor timp de multe ore.
Designul ușor și forma corespunzătoare asigură o utilizare confortabilă, iar greutatea aproape imperceptibilă face ca presiunea să fie inexistentă.
Produs fabricat sub licență de la brandul Guess
| Colecție | Logo Triunghi |
| Culoare | Roz |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Frecvență | 2402- 2480Hz |
| Timp de ascultare muzică | până la 3 h |
| Timp de încărcare (căști și stație de încărcare) | 1 h 45 min |
| Raza Bluetooth | 10 m |
| Capacitate baterie stație de încărcare | 270 mAh |
| Capacitate baterie căști | 35 mAh |
| Dimensiune căști | 13mm |
| Impedanța controlerului | 16hm ± 15% |
| Frecvența de operare | 2402Mhz- 2480MHz |
| Tensiune de încărcare | 5V |
| Tip baterie | Baterie Li-ion |
| Protocol de decodare audio | SBC |
| Greutate | 42g |
| Volum maxim | <4dBm> |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless TWS Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.0, Autonomie 3h, 300mAh, Roz







