Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS LDNIO T08, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru Cod produs: LDN-144988
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS LDNIO T08, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru
Căști in-ear TWS LDNIO T08 (albastru închis)
Căștile T08 oferă o durată de funcționare de până la 12 ore (cu husă) și sunt rezistente la apă, în timp ce driverele de 10 milimetri garantează un sunet de înaltă calitate. Designul inovator cu clemă deschisă le face confortabile la purtare, fiind în același timp excelente pentru activitățile zilnice. Designul lor ușor și potrivirea stabilă le fac ideale pentru utilizare în mișcare, cum ar fi atunci când alergați sau mergeți.
Design ergonomic
Căștile sunt proiectate ținând cont de confortul utilizatorului. Clema de fixare oferă confort și stabilitate, în special în timpul purtării prelungite. Materialele moi și flexibile sunt durabile și se adaptează la forma urechii, eliminând riscul de deformare sau disconfort.
Sunet clar și transmisie direcțională
Cu drivere de 10 mm, căștile oferă sunete clare și naturale. Transmisia direcțională specială a sunetului vă permite să ascultați muzică fără a fi complet izolat de sunetele ambientale, ceea ce crește siguranța în timpul activităților în aer liber.
Până la 6 ore de redare
Căștile oferă până la 6 ore de redare a muzicii și 4 ore de convorbiri, iar carcasa de încărcare cu baterie de 400 mAh extinde timpul de utilizare până la 20 de ore. Carcasa de încărcare are un afișaj LED ușor de citit, care indică nivelul de încărcare atât al căștilor, cât și al carcasei în sine. Le veți reînnoi energia cu un cablu USB-C în 1,5 ore.
Funcționalitate la îndemână
Căștile T08 suportă controlul tactil, care vă permite să schimbați cu ușurință melodiile, să răspundeți la apeluri sau să reglați volumul - toate prin gesturi simple. Această soluție practică face utilizarea căștilor și mai intuitivă.
Sunt incluse
- căști
- carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare de la USB-A la USB-C (30 cm)
| Producător | LDNIO |
|---|---|
| Model | T08 |
| Culoare | albastru închis |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Diametrul traductorului | 10 mm |
| Sensibilitate | -86 dBm |
| SPL | 95 dB |
| Răspuns în frecvență | 50 Hz ~ 10 kHz |
| Tensiune de încărcare | DC 5V/300 mA |
| Capacitatea bateriei | handset: 35 mAh, carcasă: 400 mAh |
| Timp de încărcare | aprox. 1,5 h |
| Timp de redare | aprox. 6 h |
| Timp de vorbire | aprox. 4 h |
| Timp total de funcționare a căștilor cu husă | 20 h |
| Profiluri Bluetooth | HFP, HSP, A2DP, AVRCP |
| Timp de așteptare | 4 luni (cu o încărcare completă) |
| Dimensiuni | Carcasă: 6,46 x 5,51 x 3,1 cm; handset: 2,72 x 2,71 x 1,34 cm |
| Rezistență la apă | IPX4 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS LDNIO T08, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru







