Casti wireless UGREEN TWS WS205 HiTune Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 6h, 400mAh, USB-C, Alb Cod produs: UGR-181384
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless UGREEN TWS WS205 HiTune Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 6h, 400mAh, USB-C, Alb
Căștile in-ear UGREEN WS205 HiTune Hybrid ANC îți vor permite să te bucuri mai mult de muzică. Reducerea activă hibridă a zgomotului (ANC) taie eficient din agitația urbană sau din zgomotul de birou, permițându-ți să te concentrezi pe audio sau pe conversație. Timpul lung de funcționare și confortul utilizării sunt alte avantaje.
Muzica de care te vei îndrăgosti
Calitatea audio excepțională este asigurată de suportul pentru codec-uri AAC, SBC și LDAC, datorită cărora fiecare melodie sună natural, iar detaliile sunt mai clare. Banda largă de frecvențe (de la 20 Hz la 40 kHz) face ca basurile să fie profunde, iar tonurile înalte să fie clare.
Reducerea eficientă a zgomotului (ANC)
Sistemul ANC hibrid suprimă eficient sunetele din mediu, permițându-ți să te concentrezi pe muzică, muncă sau conversații. Tehnologia utilizată face ca zgomotul de pe o stradă aglomerată, din birou sau din transportul public să nu mai fie o problemă.
Calitate excepțională a conversațiilor
Datorită celor 6 microfoane care captează vocea din diferite direcții, fiecare conversație sună clar chiar și în medii zgomotoase. Algoritmii susținuți de inteligența artificială filtrează zgomotele, concentrându-se pe vocea ta.
Conexiune stabilă Bluetooth 5.4
Bluetooth 5.4 garantează asocierea rapidă și fiabilitatea pe o distanță de până la 10 metri. Te poți baza pe o transmisie fluidă fără întârzieri, indiferent dacă folosești telefonul, tableta sau laptopul.
Confortul pe care îl meriți
Datorită construcției ușoare și a vârfurilor interschimbabile, căștile se așază stabil în urechi, fără a provoca disconfort. Cu UGREEN WS205 HiTune Hybrid poți asculta muzică timp de multe ore, bucurându-te de confort.
Timp lung de funcționare
O încărcare completă a căștilor permite aproximativ 6 ore de redare a muzicii, iar împreună cu etuiul obții până la 30 de ore de funcționare. În plus, încărcarea rapidă face ca în doar 1,5 ore să te poți bucura din nou de muzica ta preferată.
În pachet:
- Căști in-ear UGREEN HiTune WS205
- Etui de încărcare
- Cablul USB-C
- 3 perechi de vârfuri interschimbabile
- Instrucțiuni de utilizare
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | WS205 |
| Codul producătorului | 45585 |
| Banda de frecvență audio | 20 Hz – 40 kHz |
| Puterea de ieșire RF | 4 dBm |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Raza de transmisie | până la 10 m (fără obstacole) |
| Codec-uri | AAC, SBC, LDAC |
| Profile Bluetooth | HFP, AVRCP, A2DP, BLE, SPP |
| Port de încărcare | USB-C |
| Baterie căști | 40 mAh (3,7 V / 0,148 Wh) |
| Baterie etui de încărcare | 400 mAh (3,7 V / 1,48 Wh) |
| Tensiunea de încărcare | 5,25 V |
| Intrare de încărcare | 5 V / 500 mA |
| Ieșire de încărcare | 5 V / 200 mA |
| Timp de încărcare a căștilor | aprox. 1,5 ore |
| Timp de încărcare a etuiului | aprox. 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 6 ore la o singură încărcare, până la 30 de ore cu etui |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN TWS WS205 HiTune Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 6h, 400mAh, USB-C, Alb







