Casti audio wireless DKNY Arch Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 30 h, USB-C, Negru Cod produs: DKN-152520
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless DKNY Arch Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 30 h, USB-C, Negru
Căști DKNY Logo Arhitectural
Bluetooth
Căștile over-ear Logo Arhitectural se remarcă prin sunet excelent, un aspect elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.
Aspect unic și calitate deosebită
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul mărcii DKNY le adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Funcții inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să utilizeze cu ușurință și rapid asistenți vocali. Funcția Apelare Hands-Free asigură o experiență confortabilă în timpul apelurilor telefonice, fără a fi nevoie să ajungi la telefon.
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Tehnologii de vârf
Bucură-te de până la 30 de ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor.
Portul modern Type-C permite încărcarea completă în doar 2 ore.
Căștile au fost produse sub licența mărcii DKNY.
Specificații Tehnice |
|
| Tip | Căști over-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 2 h |
| Timp de funcționare | până la 30 h |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Distanța de conectivitate Bluetooth | până la 10 m |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless DKNY Arch Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 30 h, USB-C, Negru







