Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless 1MORE EarBuds S31 OPEN, autonomie 8 h, Bluetooth 5.3, Negru Cod produs: 1MO-144979
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 8 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless 1MORE EarBuds S31 OPEN, autonomie 8 h, Bluetooth 5.3, Negru
Căști fără fir 1MORE EarBuds S31 OPEN (negru)
Descoperă noi nuanțe ale muzicii tale preferate cu căștile 1MORE S31 Open. În interiorul fiecărei căști se ascunde un driver puternic de 14 mm care oferă un sunet clar și detaliat. Designul lor deschis permite sunetului să circule liber pentru o experiență audio și mai bună. Acestea oferă până la 8 ore de utilizare, iar cu rezistența la apă IPX5, vor fi o alegere excelentă pentru persoanele active.
Cufundați-vă într-o lume a sunetului extraordinar
Simte fiecare sunet ca și cum l-ai auzi pentru prima dată. Dispunând de drivere dinamice de 14 mm, căștile 1MORE S31 oferă un sunet cu o claritate fără precedent. Datorită tehnologiei avansate de sunet direcțional, vă puteți bucura de bogăția sunetului care vă înconjoară din toate părțile, transportându-vă chiar în mijlocul muzicii preferate. În plus, algoritmul de îmbunătățire a basului accentuează frecvențele joase pentru un sunet bas mai profund și mai clar.
Conversații clare ca cristalul
Simțiți că vorbiți față în față, oriunde v-ați afla. Căștile 1MORE S31 Open dispun de 4 microfoane, câte 2 pentru fiecare cască. Datorită algoritmului avansat de anulare a zgomotului DNN (Deep Neural Network), puteți vorbi liber la telefon, chiar și în medii zgomotoase.
Libertate fără fir cu Bluetooth 5.3
Libertatea wireless nu a fost niciodată mai accesibilă. Cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, S31 Open oferă o conexiune perfectă la dispozitivul dvs., oferind un streaming audio fluid, fără întârziere. În plus, împerecherea căștilor cu smartphone-ul sau tableta dvs. nu va fi o provocare pentru dvs.
Muzică pentru mai mult timp - până la 30 de ore de redare
Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la întreruperile din listele dvs. de redare preferate. S31 Open oferă până la 8 ore de utilizare continuă, iar cu carcasa de încărcare vă puteți bucura de sunet timp de până la 30 de ore. Pune-ți căștile și cufundă-te în deliciul sonic toată ziua!
Gata pentru orice aventură
Nu lăsați nimic să vă împiedice să vă bucurați de muzica preferată, chiar și în timpul unui antrenament intens sau pe vreme ploioasă. Căștile S31 Open sunt certificate IPX5 waterproof, oferind protecție durabilă împotriva transpirației sau a ploii.
Lejeritate pe care o veți aprecia
Proiectate cu gândul la confort, căștile S31 Open nu sunt doar elegante, ci și ușoare. Fiecare cască cântărește doar 8,2 grame, ceea ce înseamnă că puteți asculta muzică toată ziua fără să simțiți disconfort. Cârligele lor pentru urechi acoperite cu silicon se conformează perfect formei urechilor, asigurând stabilitate indiferent de intensitatea activității tale.
| Producător | 1MORE |
|---|---|
| Model | S31 deschis |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Transductori | 14 mm |
| Timp de funcționare | Până la 8 ore; până la 30 de ore cu carcasa de încărcare |
| Rezistent la apă | IPX5 |
| Greutatea unui combinat | 8,2 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless 1MORE EarBuds S31 OPEN, autonomie 8 h, Bluetooth 5.3, Negru







