Casti wireless OWS LDNIO T09, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru Cod produs: LDN-144989
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless OWS LDNIO T09, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru
Căști in-ear OWS LDNIO T09 (albastru închis)
Căștile LDNIO T09 sunt o combinație inovatoare de design modern, sunet de înaltă calitate și funcționalitate. Cu tehnologia Bluetooth 5.4, acestea oferă o conexiune stabilă la dispozitive și sincronizare instantanee. Designul lor unic, construcția ușoară și potrivirea ergonomică le fac o alegere ideală pentru utilizarea zilnică - atât pentru muncă, cât și pentru activități în aer liber. În plus, operarea este facilitată de panourile tactile.
Calitate excelentă a sunetului
Datorită tehnologiei de transmisie direcțională a sunetului, căștile oferă un sunet clar, natural și surround. Acest lucru este ideal pentru persoanele care apreciază sunetul de înaltă calitate, dar în același timp nu doresc să se izoleze complet de mediul înconjurător. Această caracteristică este utilă în special în timpul activităților în aer liber - mers pe jos, alergare sau ciclism.
Durată lungă de funcționare și încărcare rapidă
Căștile permit aproximativ 6 h de ascultare neîntreruptă a muzicii sau 4 h de timp de convorbire. De asemenea, vine cu o carcasă de încărcare cu o baterie de 400 mAh, care extinde timpul de funcționare la 20 h. Încărcarea, la rândul său, este facilitată de un cablu USB-C (inclus) - după aproximativ 1,5 h vor fi gata să funcționeze din nou.
Conexiuni Bluetooth stabile
Căștile au microfoane încorporate care vă permit să efectuați apeluri HD - acum interlocutorul dvs. va auzi fiecare cuvânt pe care îl spuneți. În plus, conexiunea Bluetooth 5.4 oferă un semnal rapid și fiabil. Le veți asocia cu succes cu smartphone-ul, tableta sau laptopul dvs.
Sunt incluse
- căști
- carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare de la USB-A la USB-C (30 cm)
| Producător | LDNIO |
|---|---|
| Model | T09 |
| Culoare | albastru închis |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Diametrul traductorului | 10 mm |
| Sensibilitate | -86 dB |
| SPL | 96 dB |
| Răspuns în frecvență | 50 Hz ~ 10 kHz |
| Tensiune de încărcare | DC 5V/300 mA |
| Capacitatea bateriei | handset: 35 mAh, carcasă de încărcare: 400 mAh |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Timp de redare | aprox. 5-6 h |
| Timp de vorbire | aprox. 4 h |
| Profiluri Bluetooth | HFP, HSP, A2DP, AVRCP |
| Timp de așteptare | 4 luni (la o încărcare completă) |
| Dimensiuni | Carcasă de încărcare: 64,5 x 51,5 x 31 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless OWS LDNIO T09, 35/400 mAh, autonomie 4 h, Bluetooth 5.4, Albastru







