Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Transformers TF-T12, 32 mAh, autonomie 5 de ore, Bluetooth 5.3, Negru Cod produs: TRA-144969
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Galben |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless TWS Transformers TF-T12, 32 mAh, autonomie 5 de ore, Bluetooth 5.3, Negru
Căști TWS Transformers TF-T12
Transformați-vă experiența muzicală. Căștile TWS Transformers TF-T12 oferă conectivitate Bluetooth 5.3, compatibilitate iOS și Android și calitate superioară a sunetului Hi-Fi datorită tehnologiei Super Restored Sound Quality și driverelor de 13 mm. Hardware-ul oferă o distorsiune a sunetului ultra scăzută (THD≤0,1%) și anularea activă a zgomotului (35 dB ANC), permițându-vă să vă concentrați complet asupra sunetului. De asemenea, puteți efectua apeluri telefonice HD. Designul ergonomic garantează o utilizare confortabilă. Timpul de funcționare este de aproximativ 5 ore cu o singură încărcare.
Sunet de înaltă calitate
Căștile TF-T12 sunt echipate cu drivere dinamice de 13 milimetri care oferă un răspuns larg în frecvență de la 20 Hz la 20 kHz. Distorsiunea armonică de ≤0,1% garantează un sunet clar și natural, ideal atât pentru muzică, cât și pentru apeluri.
Anularea activă a zgomotului
Cu ANC, căștile reduc zgomotul ambiental cu 35 dB, permițându-vă să vă concentrați complet pe muzică sau să purtați conversații chiar și în cele mai zgomotoase locuri. Un microfon sensibil asigură convorbiri clare.
Bluetooth 5.3
Tehnologia Bluetooth 5.3 garantează o conexiune stabilă și latență scăzută, ceea ce este important atunci când jucați jocuri sau vizionați filme. Raza de acțiune de până la 10 metri vă permite să vă deplasați liber fără a pierde calitatea semnalului.
Confort și ergonomie
Designul semi-deschis și ergonomic asigură o utilizare confortabilă chiar și pentru perioade lungi de timp. Panourile tactile permit operarea convenabilă fără a fi nevoie să întindeți mâna după telefon. Puteți utiliza ambele handset-uri simultan sau doar unul.
Durată lungă de funcționare
O încărcare vă permite să vă delectați cu sunetul melodiilor preferate timp de aproximativ 5 ore. Încărcarea prin portul USB-C durează aproximativ 2 ore, astfel încât să vă puteți pregăti rapid echipamentul pentru pornire.
Inclus:
- Căști TWS Transformers TF-T12
- Carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Transformers |
|---|---|
| Model | TF-T12 |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Raza de transmisie | 8-10 m |
| Interval de impedanță | până la 32Ω |
| Răspuns în frecvență | 20 - 20000Hz |
| Sensibilitate | 106dB |
| Timp de funcționare | 5 ore cu carcasa de încărcare |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 ore |
| Capacitatea bateriei pentru căști | 32 mAh |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Transformers TF-T12, 32 mAh, autonomie 5 de ore, Bluetooth 5.3, Negru







