Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio AWEI A100BL, Bluetooth 5.0, Drivere 40mm, Autonomie 12h, 400mAh, Negru Cod produs: AWE-162338
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 12 h |
| Timp de incarcare | 2.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio AWEI A100BL, Bluetooth 5.0, Drivere 40mm, Autonomie 12h, 400mAh, Negru
Căștile wireless Awei A100BL Bluetooth 5.0 garantează o calitate a sunetului impresionantă de la dispozitive cu funcționalitate Bluetooth. Sunetul clar și dinamic va surprinde chiar și cei mai pretențioși utilizatori. Driverii dinamici de 40mm de înaltă calitate și diafragmele compozite de înaltă performanță combină tehnologia și arta pentru a livra bas puternic, medii netede și înalte clare cu detalii bogate, creând experiențe muzicale imersive asemănătoare concertelor.
Puteți schimba culoarea luminii de pe laturile căștilor în 7 variante diferite.
Bluetooth 5.0 oferă conexiuni mai stabile, un consum mai mic de energie, o compatibilitate mai largă, latență mai mică și capacități mai puternice de anti-interferență, făcându-l potrivit pentru toate dispozitivele și medii complexe.
Pernele pentru urechi sunt fabricate din materiale prietenoase cu pielea și ecologice, asigurând o purtare confortabilă și o izolație acustică mai bună. În plus, s-a folosit spumă cu memorie pentru un confort de durată în timpul utilizării prelungite.
Bateria de 400mAh oferă până la 12 ore de redare cu o singură încărcare.
| Model | A100BL |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Culoare | Negru |
| Interval de Funcționare | 10 metri |
| Protocoale Suportate | A2DP, AVCTP, AVDTP, AVRCP, HFP, SPP, SMP, ATT, GAP, GATT, RFCOMM, SDP, L2CAP |
| Sistem de Canale | Stereo 2.0 |
| Sensibilitate | 118 +/-3DB |
| Timp de Încărcare | 2.5 ore |
| Durata Bateriei | 7-12 ore |
| Diametrul Driverului | 40mm X 2 |
| Interval de Frecvență | 2.402 ~ 2.480 GHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio AWEI A100BL, Bluetooth 5.0, Drivere 40mm, Autonomie 12h, 400mAh, Negru







