Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Alb Cod produs: AWE-162322
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Alb
Descoperiți o nouă dimensiune a sunetului cu căștile Bluetooth AWEI T85 cu un doc de încărcare. Aceste dispozitive extraordinare vă vor oferi experiențe sonore excepționale oriunde ați merge.
Aceste căști sunt echipate cu funcții inovatoare care le fac o adevărată capodoperă în lumea audio. Cu modul E-Sports și tehnologia Bluetooth 5.3, vă puteți bucura de conexiuni fluide și stabile, fără interferențe electromagnetice. Timpul lung de redare de 20 de ore la încărcarea căștilor cu husa, împreună cu funcția de încărcare rapidă, vă permite să vă bucurați de sunetele preferate pentru o lungă perioadă de timp.
Membrana unică de 10 mm asigură bas profund și înalte clare, transportându-vă în lumea sunetelor de calitate concert. Tehnologia de reducere a zgomotului ENC în timpul apelurilor garantează că conversațiile dvs. vor fi clare și lipsite de zgomot ambiental, transformând fiecare apel într-o adevărată plăcere.
Membrana dinamică vă permite să vă bucurați de sunet spațial și fără pierderi. Aceasta creează un câmp sonor natural care oferă nu numai o calitate excelentă a sunetului, ci și reducerea rezonanței acustice. Acest lucru se traduce printr-o claritate incredibilă a sunetului care vă va cufunda în fiecare melodie.
Datorită tehnologiei Bluetooth 5.3, puteți fi sigur că conexiunea dvs. va fi la fel de lină ca mătasea. Fără să vă faceți griji cu privire la interferențele electromagnetice sau pierderea conexiunii, vă veți putea bucura de o transmisie rapidă a sunetului cu un consum redus de energie. Husa de încărcare de 300mAh asigură o durabilitate de lungă durată, permițând redarea de până la 20 de ore la o încărcare completă.
Specificații |
|
| Brand | AWEI |
| Tip | Căști intraauriculare cu husă de încărcare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Capacitate baterie husă de încărcare | 300 mAh |
| Capacitate baterie căști | 35 mAh |
| Timp de convorbire | până la 7h |
| Timp de redare muzică | până la 6h |
| Timp de încărcare | 1h |
| Timp de așteptare | până la 300h |
| Greutate | 34.4 g |
| Dimensiuni | 70 x 21 x 22 mm |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Alb







